0
clear
  • Најдобри дама Боја Добар Квалитет на Телото Половината Синџир Бохемски Свадба Кристал Изјава Накит Крстот Pendant Половината Синџир Топла Продажба 5361
  • -20%
  • -20%
Најдобри дама Боја Добар Квалитет на Телото Половината Синџир Бохемски Свадба Кристал Изјава Накит Крстот Pendant Половината Синџир Топла Продажба 5361

Најдобри дама Боја Добар Квалитет на Телото Половината Синџир Бохемски Свадба Кристал Изјава Накит Крстот Pendant Половината

DEN 466.08
DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
Најдобри дама
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
144 g

Производи во категоријата

1 Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врв

316 L не ' Рѓосувачки Челик, Дрво на Животот Шупливи Двојно Разгореа Месо Уво Тунелот Plug Earring Мерач Уво Прош

59 / многупарчиња / многуМикс промет на Големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Ген

ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Ние ќе ви одговори во рок

АКО имате сметка на Twitter, Facebook, Google, VK или Pinterest? Честитки! можете да добиете $2.00 одбивање за вашата цел!!! Ка

Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww Ако сте поединец купувачот,в

За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики Ви благодарам многу !!1.comHKPOSTОко

*Detial1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.20 компјутери / многу3.Тип : eyebow прстен , заробеништво прстен , bcr п

Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на

70pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Завртка Одговара Уво Приклучоци и Тунели Уво Пирсинг Проширувач Мерачи

Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Жолто Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како гол

Добредојдовте ТукаПродавница За Најава.1.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $2002.DHL / UPS / EMS / ФЕ

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : парична Казна Месинг Метал Обложено со 14k тон Злато ПозлатаБој

П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?A : 1.и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.59 /

Информација За Производот : Стил : L Обликот на носот студ прстениМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБој

Мерач (Дебелина) : 14 G (1.6 мм) Висок квалитет на производот, направени од 316 хируршки нерѓосувачки челик...

*Detial1.metials : нерѓосувачки челик2.20 парчиња / многу боја како на сликата покаже засвири !3.брадавица прстен ,

Ние брод на светот.5 мм,Матични должина : 22mm,Вкупно : 3мм(+2mm) ,Челик Топката Кол : 5mm Скок Топката Кол : 78mmКоли

ОписИме : 2017 новодојдени 14 G Скелет Череп Рака Shield Брадавица Бар Секси Прстен Панк Тело пирсинг НакитБар

Добредојдовте на нашата продавница>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка

pls купи нешто ви се допаѓа од нашата продавница затоа ги имаме овие предност : Lu Reen Накит е интегрирана ко

МJA0000179Спецификација : Бренд новиТип : LabretТелото Област : Уво, Labret, УснаМатеријал : Хируршки Челик+Синтети

14g База на Индустриски Barbell Пирсинг не 'Рѓосувачки Челик TragБар' Рскавица Уво Пирсинг Хеликс Накит Earlets Се

com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите в

Ако ви треба БРЗА ИСПОРАКА (како што курирската служба DHL, UPSот, EMS,Fedex), ве Молиме контактирајте со нас во в

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн

Please wait...