0
clear
  • Дома Креативни Самовила Замокот Цитат Винил Mural Оркестарот Налепници за Домашна Декорација
  • -20%
  • -20%
Дома Креативни Самовила Замокот Цитат Винил Mural Оркестарот Налепници за Домашна Декорација

Дома Креативни Самовила Замокот Цитат Винил Mural Оркестарот Налепници за Домашна Декорација

DEN 191.52
DEN 172.00

Достапност
Производот е достапен


Гаранција и Гаранција 3 месеци гаранција.
Превозот и Испорака Време Ние брод на светот. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод.
Боја Шема
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно.
Ние нудиме капка превозот услуга . Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Важно забелешки Бидете сигурни дека за да се чисти вашиот ѕид со сува крпа/крпа право пред примена, со цел да бидете сигурни дека ѕидот е прав слободни. Пренос на филмот може да се користи постојано . Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволително решение. На дополнителни трошоци и ризици се случи за време на враќање и замена на стоки, кои се претпоставува од страна на партија која предизвикува враќање и замена на стоки. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Друг случај е дека регионална политика за заштита на предизвикува увозни давачки и други даноци на увоз на овие производи. Вашите прашања ќе бидат дадени одговори во рок од 12 часа во работни денови. Ако купувачот барање да се врати ставки поради дека купувачот не го знаат во врска со увозните давачки, даноци, и царинење такси, продавачот не е во можност да согласност за барање за враќање и враќање на средствата. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена. Сите производи имаат положено за CSC и CE добиени сертификати и SGS сертификација. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Поради џет заостануваат, понекогаш не можеме да остане на интернет за 24 часа. Покрај тоа, продавачот го задржува правото да не ја врати испорачаната предмети. Доколку ставката што сте ја добиле не е совршен, но не го сакаат тоа или тоа е потребно. Ако двете продавачот и купувачот предизвика враќа и замена на стоки. Бидете сигурни дека ќе се применува decals со мазна површина, НЕ текстура еден.
Се враќа и Замена Политики Купувачи треба да обезбеди доволно докази за да се докаже дека производите се примени не како што е опишано, или неисправни објект, не е во ред објект. Замена или рефундирање е достапно по добивме бараните слики од вас и нашите потврда.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден.

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Сива, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Браун
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
my920
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Не-токсични, Еколошки ПВЦ
Примена:
Ѕидот Налепници за Дневна Соба, Спална соба
Гарантен период:
3 месеци
is_customized:
yes

Производи во категоријата

Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволител

големина : 42x30 cm Материјал : kraft хартија (АА ниво) трик матрицата хартија Безбедност : екопријателски Паку

Салата Налепница Фитнес Decal Телоизградба на Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Салата Нал

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 47cm широк X 42cm високи62cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

6038 Можеби и вие исто така, сакаатDiscription : * Бренд : ROWNOCEAN* Материјал : * Заврши Големина На : М : 42x42cm (16.5"x16.5 ")L :

Discription : Бренд : ROWNOCEANМатеријал : Заврши Големина На : М : 22x114cmL : 42x214cmСе Прилагодите Боја : Сите наши боја во

Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информа

Име : големите риби ги јадат малите риби налепници Материјал; ПВЦ Големина : 40*60см опис на Производот : Ов

големина : 42x30 cm Материјал : kraft хартија (АА ниво) трик матрицата хартија Безбедност : екопријателски Паку

Изберете мазна, чиста и сува површина.Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.Позиција на лепило н

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Производ Inforamtion : Број : J06 Големина : 42 X73 CM Големина : 57 X99 CMМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

а Материјал : животната средина nontoxic пвц; б Големина (1 инч =2.54 см ) : 58cm (широк) x 28cm (високи) ; 87cm (широк) x 42cm (в

Информации за производот ❤ За Decal : ☀ Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,

Салата Име Налепница Фитнес Crossfit Decal Телоизградба на Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Салата Нал

14852 Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитетЗаврши Големина : M : 56x42cm / L : 76x57cm Материјал : Винил ПВЦ Ѕи

6038 Можеби, исто така, како Discription : Бренд : ROWNOCEANМатеријал : Заврши Големина На : S : 36x42cm(14.1"x16.5")М : 42x49cm (16.5"x19.2

Новодојдени~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~Материјал : ПЕТ Големина : Види подолу слики Достапни стилови : YG xxx (боја пред прозр

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

Please wait...