0
clear
  • BIGTREE жените Посочи Пети Високи потпетици чевли жена плитки slingback пумпи дами Тока Рака Партија Свадба високи потпетици чевли 86 -1
  • -20%
  • -20%
BIGTREE жените Посочи Пети Високи потпетици чевли жена плитки slingback пумпи дами Тока Рака Партија Свадба високи потпетици чевли 86 -1

BIGTREE жените Посочи Пети Високи потпетици чевли жена плитки slingback пумпи дами Тока Рака Партија Свадба високи потпетици

DEN 1900.80
DEN 970.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал : СТП
Обвивка Материјал : СТП
Outsole Материјал : Гума
Пета Висина : 10.5 см или така

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
86-1
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
BIGTREE
Повод:
Office & Кариера
Стил:
еден чевли
Модел:
Полна Боја
Пета Висина:
10.5 см
Повод:
Свадба/ Партија/ Office/ Club/ итн.
Популарната елемент:
Плитко, шупливи надвор
Големина на:
34,35,36,37,38,39
Година на листата (време на пазарот):
Во летото 2017

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница !Нова Мода Faux Црна Велур Pointy Пети Високи Потпетици Се Лизга На Секси

Горниот материјал : СтадотоВнатре Материјал : PigskinПодлога Материјал : СТПOutsole материјал : гумаВисоки пот

Lasyarrow Бренд Чевли Жена Плус Големина 3243 Stilletos Висока Пета Пумпи Злато, Сребрена Тока Рака Платформа Парт

Оригиналната Намера 2017 Висок квалитет на Жените Пумпи Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Леопард

00 / парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 ден

Многу дизајн во акции за вашиот избор.Ве молиме да се свесни за тоа!Производи покажува : Како да се купат

Многу дизајн во акции за вашиот избор Ние би сакале да ви обезбеди квантитет цитат со вашиот брод трошоц

AIYKAZYSDL zapatos mujer Лента Отвори Пети Глуждот Чизми Пролет Лето Стадото Крстот Врзани Stiletto Пумпа Висока Пета

modname=ckeditorОригиналната Намера Висок квалитет на Жените Пумпи Мода Посочи Пети Тенки Високи Потпетици Ел

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате бил

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена.Боја : разни бои како фотографија...

12402 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 35 работа обработка дена да се направи чевли з

Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина и ширина (см) Ако ногата должина е

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитувањепред превозот..

Lasyarrow Свадба Чевли На Високи Потпетици Пумпи Чевли Жена Bling Bling Чевли Кристал Посочи Пети Плитки Партија

Прочитајте Пред ЦелГолемина : Нашите чевли големина е ЕУ големина освен CN големина, така големина нема д

Модерен, стабилна, таписерииСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табел

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

Се препорачуваДобредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната ПродавницаДраги Ценети Клиенти,1) ве Молиме изб

Please wait...