0
clear
  • Strapless Илузија Bodice Исклучителна Bodice Truffle Шема Цвет Чипка Чипка Назад Прилагодливи Светло Розова Пром Фустан 2018
  • -20%
  • -20%
Strapless Илузија Bodice Исклучителна Bodice Truffle Шема Цвет Чипка Чипка Назад Прилагодливи Светло Розова Пром Фустан 2018

Strapless Илузија Bodice Исклучителна Bodice Truffle Шема Цвет Чипка Чипка Назад Прилагодливи Светло Розова Пром Фустан 2018

DEN 19152.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Портокал
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Бренд Име:
jueshe
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Воз:
Понесете Воз
Број На Модел На:
y1335
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Шема,Ruched,Чипка,Appliques
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
MOQ:
1 Парче
Повод:
Прослава & Матурска Partys
Место на Потекло:
Suzhou, Кина (Копно)
Боја:
светло розова
Големина:
Custom Made / Standard Size
Должина:
Floor-length
Деколте:
Strapless деколте
Силуета:
Линија
Ткаенини:
tulle
Слика Тип:
Вистински Слики

Производи во категоријата

Половината( G ) =___инчи или cm до вашиот папокот 3cm3 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на н

Tanpell праска пром фустан нови beading appliques pleated chiffon линија фустани назад патент до евтини жените формално до

Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спец

Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Тоа е "Раш Цел" услуга.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја.Увозни давачки, даноци и

Прашања и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?A : Дури и ст

Повеќе убави Фустани во нашата продавница : 2017 Нови Две Парче Пром Фустани Долг Beaded ОВратот Сирена vestidos

Гроздобер Tulle и Чипка Краток Пром Фустани 2016 Висока Јака Капа Ракав Обичај Vestido Де Феста Чај Должина Домо

Како да се изберете големина?1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големин

Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве молиме погледнете го под

Ве молиме да ги прочитате овие услови.Сите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мере

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фус

Висина _________ инчи / смУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена Вие

И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, ви благодарам многу.comВраќањеПред и

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Добредојдовте во мојата продавница Секси Сирена 100 % Вистински и Матурски Фустан 2017 Бела Chiffon Бисери Мон

wyприклучокstartЖешка Стока$299$99$169$289$259$169wyприклучоккрај vestido де феста Линија Лажичка Вратот Sleevelss Чипка Appliq

Пром Фустани Брза Испорака Сирена Пром Фустан Некогаш Прилично HE08838 2017 Мода Секси Труба / Сирена V Деколт

Please wait...