0
clear
  • Гроздобер Двојна Риба Pendant За Жените Накит рачно изработени Тајландски Shilver Голема Среќа за Заклучување Природни Црвени Гранат Ѓердан Pendant SP60
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Двојна Риба Pendant За Жените Накит рачно изработени Тајландски Shilver Голема Среќа за Заклучување Природни Црвени Гранат Ѓердан Pendant SP60

Гроздобер Двојна Риба Pendant За Жените Накит рачно изработени Тајландски Shilver Голема Среќа за Заклучување Природни Црвени

DEN 1583.52
DEN 1108.00

Достапност
Производот е достапен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
60
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Стил:
Класичен
Сертификат Број:
Стандард
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GDTC
Pendant Големина:
28mm*24mm
Бренд Име:
magicodes
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Заклучување
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Производи во категоријата

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

50 PCS Квадратен Облик Цветен Фацетирани Конектор Pendent Кристал Рамки Конектор Кристал Шарм Висок Квалитет

10pcs магнет 30мм обичен дрвото на животот Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Пар

со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs капа+ 1pcs 70chainбез синџир 1set= 1pcs 38x25mm стакло свет+ 1pcs капасинџири longth : за

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 28*28mm Тип : тргов

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

Discription : Предмет тип : емајл diy хривнија ѓердан телефон синџир копче прстен шармМатеријал : капка нафта ме

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат 3.4x2.1cm Забелешка : ако се откажат брод куп

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, н

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

2 : Предмети ќе биде предаден за 27 дена по што се провери вашата исплата.22 / торбаНајновите Мини Цел Капка

Камен Големина : 30мм*12mmБоја : Како на сликатаМатеријал : природни Ѓаволот кварцен кристалMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm,

Опис на производотЕволуцијата на дрвото Филогенетски дрво ѓердан Дрвото на животот Наука е изработен

Точка ИмеГроздобер Солидна 990 Sterling Silver Мотоцикл Модел Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиМотоци

Please wait...