0
clear
  • Мажите 2 парчиња Поларизирана Магија клип на Читање Очила Ретро Модата Половина Rimless +50 +75 +100 +125 +150 +175 +2 +250 +3 +350 +375
  • -20%
  • -20%
Мажите 2 парчиња Поларизирана Магија клип на Читање Очила Ретро Модата Половина Rimless +50 +75 +100 +125 +150 +175 +2 +250 +3 +350 +375

Мажите 2 парчиња Поларизирана Магија клип на Читање Очила Ретро Модата Половина Rimless +50 +75 +100 +125 +150 +175 +2 +250 +3

DEN 1727.52
DEN 1382.00

Достапност
Производот е достапен


Мажите 2 парчиња Поларизирана Магија клип на Читање Очила Ретро Модата Половина Rimless +50 +75 +100 +125 +150 +175 +2 +250 +3 +350 +375
Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метал+Ацетат
Боја : Црна/Gunmetal
Состојба : нова големина на Леќа : 54mm Мост : 19mm Храмот : 140mm
Вертикална : 28mm Рамка W idth : 138mm
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.
Црна
Gunmetal
За нас
Ние сме биле продажба на АЛИ-ЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина. Ние се специјализираат на модни производи. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
Ако сакате повеќе избор,ве Молиме посетете ја нашата продавница. Превозот
* Предмети ќе биде предаден во 2 работни дена по приемот на плаќање.
* За клиенти од САД,Обединетото Кралство,Австралија и Канада,Објекти ќе бидат испратени преку e-пакет од Кина со следење,обично тоа треба цела 7-15 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
*За клиенти од повеќето земји,обично тоа трае 15-40 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
* Ние испрати предмети според вашата адреса за е предвидено па ве молиме осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.
* Ако купувачот не добиле предмети по времето како што вети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина. Условите на продажбата сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде ризик бесплатно. Што мислите дека ќе љубов нашата стока и се разбере дека тоа е понекогаш тешко да се купи некој објект, без всушност да биде во можност да се чувствуваат тоа, за таа причина и како дел од нашата 100% задоволство гарантира или вашиот полн со пари назад . Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата на вашиот куповната цена (во оригинал на превозот обвиненија не се враќа) или размена. Сите ние се постави е што ќе ни е-мејл за враќање овластување број. Ве молиме бидете сигурни дека објектот е во иста состојба во која сте го добиле. Контактирате за Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку порака.

Кон својствата

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
BETSION
Број На Модел На:
117
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќа Висина:
2.8 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќа Ширина:
5.4 cm
Обложување:
HMC

Производи во категоријата

Моден TR90 читање очила за жените, леќи сили од +1.00 на +4.0, можете да ги додадете потребните оние во вашата ш

Ова е многу погодно очила, кога ќе треба, од твојот врат може да кога и каде е можно да се стави на, не мора

Цветни Жените Читање Очила Транспарентни за Мажи Oculos де Leitura Farsighted Eyeglass Рамки Мода Очила +100 +150 200 250 300 3505%

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни пластични и смола материјал Мо

100% сосема нов и висок квалитет Направен од висок квалитет на метал и смола материјал, издржлив и модерен

НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА И

Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сли

Боја : Златна & Црна Рамка Материјал : Метал Шема : Целосна Рамка Читање Стакло Нуладоказ, добра транспаре

КВИНС ЕЛЕГАНЦИЈА мачка лицето ОБИЧАЈ ЖЕНИТЕ читање очила+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+4.0Овие се сопствени направени

НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА И

Материјал : МеталМодел : 020Пол : УнисексБоја : 2 боиСостојба : НоваГолемина : 53mm / 2.09 инченМост : 19mm / 0.75 инчиХ

100% сосема нов и висок квалитет на Корисно за жените кога тие сочинуваат Отстранлив леќа, лесен за употре

Нашата продавница е во тек да стане ПЕТ дијамант продавачот, со цел да се има повеќе продажни рекорди и д

Please wait...