0
clear
  • 2x Проектор Магла Светлина w/ led ангел око За Toyota Land Cruiser 4700 FJ100 98-07
  • -20%
  • -20%
2x Проектор Магла Светлина w/ led ангел око За Toyota Land Cruiser 4700 FJ100 98-07

2x Проектор Магла Светлина w/ led ангел око За Toyota Land Cruiser 4700 FJ100 98-07

DEN 5759.52

Достапност
Производот е достапен


2x Проектор Магла Светлина w/ led ангел око За Да јо та Land Cruiser 4700 FJ100 98-07
На овој линк е за Пар на Ексклузивните Директни магла проектор светлина светилки со висока моќност ПРЕДВОДЕНА Ангел Око директно одговара за За yota Land Cruiser 4700 FJ100 1998-2007
Карактеристики :
6000 K Xenon Бела led ангел око
висока моќност магла светлина халоген сијалица на секое парче со проектор
Отпорен на вода за надворешни употреба
LED е поларна чувствителен, ако ДОВЕДЕ не е осветлување нагоре, се префрлат на две жици околу
количина : 2 парчиња светло за двете лево и десно страни
работи за Да yota Land Cruiser 4700 FJ100 1998-2007

Кон својствата

Тип На Објект:
Ден Светлина
Температура На Боја:
6000K

Производи во категоријата

20 / 100pcs 12 V T10 PCB 1206 9 SMD Led Светилки за Читање Светлина Табличка Светла багажниот Светла Бела Бесплатен Прев

Напојување : 12 V*0.12 Големина 36mm База Тип : Festoon Функција Чипови 5730 9 SMD CANBБоја Температура 60006500 K, ≥270 LM Посеб

Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем,360 степени топлина зрачи.

Овие се високо квалитетни LED светилки кои ќе го замени вашиот фабрика досадна и висока потрошувачка на с

Забелешка : Објектот е само погодна за автомобил Форд модели : Фокус 5 D(2009~), Mondeo (2008~), Fiseta (2009~).Опис на прои

Состојба : НоваДел број : NC1051270 B , NC1051270 BFitment : За Miata 19982005За MPV 20002006За Protege 19992003За Protege 5 20022003За Почит 20012006Обј

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Напон : 12 V Wattage : 5 W Врска : 2 жици Светилка димензија : прибл 62,2 см / 2.36

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Хром светла Боја : Жолто ЛЕР по светлината : 7 Led Количина : 1 пар Напон : 12 V Г

ZOOMSEEZ LED внатрешни работи комплет за Граѓанско (2016+) вклучува 11 PC led светла.· П : Дали овој производ доаѓаат

Опис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : 1 Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и през

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 004СпецификацијаT16 18 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен270 LMТемпература На Боја6500 K 900

1156 BA15 S / BAU15 S 12 SMD Кри чипови 5730 py21w / p21w R5 W Автомобил Кочница Обратна Светла за Магла Пак Сигнал Сијалица Ж

Компатибилен : За 20032012 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 За 20052012 Голф плус За 20042009 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 За 20062009 "ФОЛКСВАГЕН"

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни BA9 S Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обра

Карактеристики : Топла 1 пар Универзална волан светлина Фендер Страна Светилка Авто Автомобил LED Светла

Бесплатен Превозот!!!100pcs / многу 3020 22 SMD Led Светилки 1156 BA15 S 1157 BAY15 D T20 3156 3157 7440 7443 Автомобил Стил Led Пак Сигна

2 парчиња T20 7443 Нов Дизајн Доведоа Автомобил Кочница Стоп Светла T20 Две Игли Режими Двоен Контакт Светилк

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина) Ние ќе и

Карактеристики : Висока Моќност RGB SMD LED Вкупно 48 RGB LED лента на светлина7 Бои : Црвена, Зелена, Сина, Пурпурн

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталаци

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Видете Слики 3 различни трепка

10pcs CanbАвто LED Светилки Внатрешни работи Пакет за Полнење За Периодот 20072012 Dodge Калибар Бела Led Мапата Купо

Please wait...