0
clear
  • Топла Бебе Девојки Облека Поставите Новороденче Долг Ракав Џемпери+Панталона 2018 Цвет Плетење Јакна Шарени Панталони Одговараат Роденден Подароци
  • -20%
  • -20%
Топла Бебе Девојки Облека Поставите Новороденче Долг Ракав Џемпери+Панталона 2018 Цвет Плетење Јакна Шарени Панталони Одговараат Роденден Подароци

Топла Бебе Девојки Облека Поставите Новороденче Долг Ракав Џемпери+Панталона 2018 Цвет Плетење Јакна Шарени Панталони Одговараат

DEN 1147.20
DEN 597.00

Достапност
Производот е достапен

Ознака Должина Биста Ракав Панталона Должина За висина на Дете ни големина 66/M 30cm 50cm 24cm 36cm 65cm =0-3М 73/L 33 см 52 см 26 cm 40cm 66-73cm =4-9 M 80/XL 36 см 56 см, 28 см 44 см 70-80см =10-18 МИЛИОНИ 90/XXL 38 см 60 см 30 см 47 см 80-90cm =19-24 M Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешки
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде
привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Услуга
4-7 работни дена dhl
4-7 работни дена fedex
Од 3-7 работни дена Sf
за 30 работни дена или повеќе Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 7-15 работни дена e Packet
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивниот
оригиналниот статус. Контактирате за Ако имате било какви прашања ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори веднаш штом е можно,ви благодариме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ви благодариме!

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
0-2 години
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
YK&Љубов
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Ткаенина Тип:
чешлани памук
Затворање Тип:
Отворете Бод
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук

Производи во категоријата

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Драги Ценети Купувачи,Ако у вака

Супер Жешка Деца Девојки Облека Поставува Црна Tee Печати Флорални Хаос Блузи Шарени Цветни Панталони 3pcs

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Пријателски Потсетување : 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен; 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отста

ВИ ПОСАКУВАМ МОМЦИТЕ УЖИВААТ ВО ШОПИНГStyle1 ГолеминаОблека Должина(cm)Панталони Должина(cm)погоден погоде

среќноФабриката трговија на големобренд за квалитет и најдобра цена,одлична услугаголема цел (повеќе

Бебе Панталони Со Капа Сет,Бебе Комбинезони, Плетени Панталони, Новородените Момче Фото Реквизити,Бебе

Есен Мода Новородено Бебе Момче Облека Памук Долг ракав Буква Т кошула Блузи Панталони 2 парчиња Облека

Големина информацииГолеминаТоп должина cmГрадите cmшорцеви должиназа висина3 T3858228595cm4 T39602395105cm5406224105115cm6426

0 собата, вклучувајќи : Облека + панталона = 2 парчиња Совети : 1) големината на табелата се мери со раце ,13 С

Ќе испратат мал Подарок за вашето бебе ако имате нарачате повеќе од 2 парчиња производи од нашата продав

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Ако имате било какви прашања, ве молиме да не се отвори спорот без контакт ing нас .Ние можеме да се обидув

Добредојдовте на Среќни Деца КуќаВе Молиме Имајте Во Предвид : Големина : Сите Babys Поставува прирачник mea

312 Year Девојки Спортски Одговара Чипка Комбинација Памук Децата Поставува Дуксери+Панталони Сина, Розов

Добредојдовте во продавницаНови Девојки облека костимГолеминаза околу 38 Години Молиме обратете се на

Секоја цел е песна во можност онлајн со уникатен следење на број Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши п

Големина Лебл Големина Должина Градите*2 Хип*2 Врвот Панталони Инчен CM Инчен CM 2 Т 2 T 34 25 9.5 24 12 31 3 Т 3 T 37 26 10 26

Ние ќе caculate express превозот цена за вас.Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay адресата е точно, пред да п

Поларните Руно Бебе Девојки Облека Поставите Повик Маскирани Патент Спортски Тренерки Бебе Дете Момчи

Име : Деца Одговараат НаМатеријал : Памук, полиестерБоја : како на сликатаГолемина : 100110120130140големина : 3 T

големина ткаенина долго биста рамо панталони 5 T / 110 42cm 72cm 30cm 67cm 6 T / 120 44cm 75см 31cm 71cm 7 T / 130 47cm 78cm 32cm 76cm 8 T / 140 50cm

Please wait...