0
clear
  • Карбонски влакна Авто Тело Колекции Предната Страна Задните Усна Спојлер Страна Здолништа за Ауди R8 GT V8 V10 2 Вратата 2010-2015 Автомобил Подесување Делови
  • -20%
  • -20%
Карбонски влакна Авто Тело Колекции Предната Страна Задните Усна Спојлер Страна Здолништа за Ауди R8 GT V8 V10 2 Вратата 2010-2015 Автомобил Подесување Делови

Карбонски влакна Авто Тело Колекции Предната Страна Задните Усна Спојлер Страна Здолништа за Ауди R8 GT V8 V10 2 Вратата 2010-2015

DEN 127627.20
DEN 109759.00

Достапност
Производот е достапен

2 L 4163 CC 254 Cu.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 За Ауди R8 Spyder Конвертибилна 2-Врата 4. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Ауди R8 Plus Купе 2-Врата 5. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 За Ауди R8 База Купе 2-Врата 5.
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .2 L 5204 CC 318 Cu.
Година Направи Модел Трим Мотор 2015 Година За Ауди R8 База Конвертибилна 2-Врата 4.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Ауди R8 Spyder Конвертибилна 2-Врата 4.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.
П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен стоката?
А : 1) по примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат ,ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем
2) Ако тоа е малку scarched за време на превозот,ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.
Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Година За Ауди R8 База Купе 2-Врата 4./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја.
9351 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
П : Што треба да направам ако добијам производот што јас не може да одговара на мојот автомобил?
О : Доколку не можете да го поправи производот на вашиот автомобил, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и да ни испрати детали на инсталацијата слики, како и вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), имаме професионален технички инженер да помогне да се реши проблемот. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 За Ауди R8 База Купе 2-Врата 4. V10 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Година За Ауди R8 Spyder Конвертибилна 2-Врата 4.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.

Кон својствата

Осветленост Дел Број:
--
Другиот Дел Број:
--
Специјални Функции:
--
Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Производителот Дел Број:
--
Материјал Тип:
--
Монтажа Позиција:
Медиум
Тип:
Отпор Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Производи во категоријата

V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За Infiniti Q50 2016 Година Заведување Седан Со 4 Врати 3.7 L 3696 CC V6 ГАС DOHC Приро

Детали : Тоа ќе се испраќаат преку Воздушниот Транспорт,ве молиме внесете го името на аеродромот во близ

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања,

Стоки ИнформацииИме : Предниот Браник Diffuser Splitter ( Размавта / Д / Брадата Canard )Материјал : Силна жилавост

1 Pcs е Радио за Автомобил Антенски Arial Антена За Ford Избега Kuga 20132015За Ford Избега Kuga 20132015Тоа е нова,Оем замена

Предмет Тип : НалепнициFТип на Карбонски Влакна Трки Авто Страна Здолништа Тело Престилка за Jaguar FTYPE 1415М

Стоки ИнформацииИме : Предниот Браник Diffuser Splitter ( Размавта / Д / Брадата Canard )Материјал : Силна жилавост

Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа Контактирајте со НАС : ве Молиме користе

FRP Стаклени Влакна Страна Здолниште АвтомобилСтил, Додатоци За на ПРИМЕР Граѓански Изведат Назад RB Стил

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 1999 8e chiffres ВИН J "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI и R32 19992004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 2005 8e chiff

FRP Стаклени Влакна Задниот Спојлер Прибор Погодни За Хонда Граѓанско 9та Генерација 20132015 Дали Стил Авто

Пакување : Не Се ПакуваниВид На Налепница : ДругиКатегорија : Објектот Tyoe : Авто Автомобил Тело колекции

OEM наредби се добредојдени.Ви благодариме за посетата на нашата вебстраница : www Понекогаш обичај ќе се о

E92 E93 3 серија МTECH Автомобил тело комплет PP Unpainted преден амортизер заден амортизер за BMW E92 E93 325i 330i 335i 1012Опи

FRP стаклени Влакна Светлата Доза Дуктус Автомобил Стил Додатоци Трки За Граѓанско FD2 ЕПА Стил LHSСОВЕТИ З

Одговара : За Алфа Ромео Џулија 2015 UPИнсталирајте : Додадете со двојно двострано лентаМатеријал : јаглер

Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.Ние обезбедува

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања,

Точка име : хаубата хауба за Mazda Bt50 20122017Автомобил модел : за Mazda bt50 20122017check внимателно со автомобил модел)К

Карбонски Влакна Задниот Браник Дуктус Автомобил стил и Прибор Погодни За R35 GTR 0816 КС Стил Во ПаркСОВЕТИ

Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија "За да се одржи

Одговара Modele : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta ВАГОН 20022006 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta BERLÍNĚ 20062014 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 20062013 "ФОЛКСВАГЕН"

1 Парче худ столбови поддршка заградата за Форд Фокус 3 III 20122014ОЕМ Дел БР : 1729997AM5116828ABBfore ќе ги нарачате, ве

FRP Fiberglass Vented Светлата Замена (лево) Стаклени Влакна Браник Додатоци За Nissan Панорама R34 GTT GTR АвтомобилСтил

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 20062009 ОЕМ Дел Бр

П : Може да ви обезбеди патеката број?A : Да, ние може да обезбеди Некои одземјата 2660 дена П : На производи ќ

Please wait...