0
clear
  • AHSNME ЉУБОВ Двојка 3Pcs ватенка маска + pillowcase поставите сад Близнак Целосна Кралицата Кралот Не Исчезнува pilling
  • -20%
  • -20%
AHSNME ЉУБОВ Двојка 3Pcs ватенка маска + pillowcase поставите сад Близнак Целосна Кралицата Кралот Не Исчезнува pilling

AHSNME ЉУБОВ Двојка 3Pcs ватенка маска + pillowcase поставите сад Близнак Целосна Кралицата Кралот Не Исчезнува pilling

DEN 3772.80
DEN 1886.00

Достапност
Производот е достапен

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пакет : 1pcs Ватенка Маска, 2 парчиња pillowcase големината и она што се вклучени
Близнаци : 1 парче Прекривки Покрие 68"x86"(173x218cm) ,1 парче Pillowcase 19"x26"(51x66cm). Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Љубезно Потсетник Ова е прекривки ги покрие во собата, не вклучувајќи било пополнување на Забелешка : големината во некоја земја може да биде различен, ве молиме проверете пред да го купат.
Кралицата : 1 парче Прекривки Покријат 90"x90"(228x228cm), 2 парче Pillowcase 19"x36"(51x91cm).
За повеќе детали за производот, ве молиме да контактирате со услуга за
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја.
Целосната : 1 парче Прекривки Покрие 80"x90"(203x228cm), 2 парче Pillowcase 19"x26"(50x66cm). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Забелешка : Прирачник за мерење 0~3cm грешка е дозволиво.
Кралот : 1 парче Прекривки Покрие 104"x90"(264x228cm), 2 парче Pillowcase 20"x36"(51x91cm). Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Големина:
USA Twin 3PCS Set, USA Full 3PCS Set, USA Queen 3PCS Set, USA King 3PCS Set
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.5 m (5 метри)
Количина:
3 еез
одделение:
квалитет
тема count:
200TC
Тежина:
2kg
Ткаенина Count:
40
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Материјал:
Микрофибер Материјал
Бренд Име:
AHSNME
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
011
Стил:
Twill
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Шаблон Тип:
Геометриски
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење

Производи во категоријата

GB / T228442009GB184012010 Б100% Памук, 40ти години / 128*684pcs вклучувајќи Кралицата големина на : 1 PCS Прекривки покрие 200*230

Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер С

Пријателски Потсетување : Бидејќи Кинески Големина е различна со твое,ве Молиме бидете сигурни дека нем

3 D Bedclothes Волкот Леопард Тигар Лав Панда Цвет 4pcs Постелнина Поставува Кралот Или Кралицата Реактивен Печ

Содржи : Еден Кревет Здолниште И Две PillowcasesМатеријал : ПолиестерТаму можеби 15cm отстапување постојат за ha

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

6 компјутери= 4 Браници(2 Долго Мрежа Браници +2 Краток Браник)+чаршаф +Перница со пополнувањеГолемина Avialab

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

Beddingleer биле дизајнирање и извори современ дом производи, постојано се во потрага по нова, оригинална и у

Бесплатен превозот за повеќето земји.Ве молиме прочитајте ја Постелнината Големина информации внимате

Четири ПарчеОдговараат На ПостелнинаПро канали вклучуваат 1 ватенка маска, 1 чаршаф, 2 навлакиПрекривки

Без утешителот.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги, ве молиме слободно контактир

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер С

Ние брод преку ЕСМ,DHL,UPSот,ТНТ,Fed Ex и така натаму, 3.2,Некои бледнее бојата и големината смалуваат е неизбеж

И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потре

5pcs Везови Baby Cot Поставите Креветчето Постелнина Лен 100% Памук Бебе Сет Постелнина ,вклучуваат (4bumper+креве

исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount

големина на : НИ Близнак : 1xduvet покрие 178*218cm ( 68"x86") pillowcase : 51*66cm( 20"x26" )НИ Целост : 1x Duvet Покрие 203cmx228cm( 80"x90") , 2x Pi

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

Материјал : 100% памук и Вез, добар квалитет .Содржи : 7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+прекривки+кре

Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат.Сите постелнината поставува и

Содржи : 3 PCS=Прекривки Маска+Лист+Перница Капак (без пополнување)Големина на : Прекривки ги Покрие : 130*100cm

ви благодарам многу.Боја убава природна Ние само брод да се потврди цел адреси.3937008(инчи)Близнаци Големи

Материјал : 100% памук и Вез, добар квалитет тоа погоден за 13070cm креветчето.Содржи : 7pcs : браници(4pcs,опкружу

Please wait...