0
clear
  • 36 Компјутери/Set DIY Бебе ЕВА Пена Игра Загатка Мат Број Interlocking Вежба Плочки Подлога Деца Кат Тепих Килим ТБ Продажба
  • -20%
  • -20%
36 Компјутери/Set DIY Бебе ЕВА Пена Игра Загатка Мат Број Interlocking Вежба Плочки Подлога Деца Кат Тепих Килим ТБ Продажба

36 Компјутери/Set DIY Бебе ЕВА Пена Игра Загатка Мат Број Interlocking Вежба Плочки Подлога Деца Кат Тепих Килим ТБ Продажба

DEN 941.76
DEN 593.00

Достапност
Производот е достапен

Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). (GMT+8) од понеделник до сабота . Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).36 Компјутери/Set DIY Бебе ЕВА Пена Игра Загатка Мат Број Interlocking Вежба Плочки Подлога Деца Кат Тепих Килим ТБ Продажба Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние само брод да се потврди цел адреси. да 18 : 00часот. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
Тип : ЕВА Пена Игра Загатка Мат
Материјал : ЕВА Пена
Големина : 15.5 cm/pc
Количина : 36 Компјутери
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
36 x ЕВА Пена Игра Загатка Душеци
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).

Кон својствата

Материјал:
пена
Техника:
Машина Направени
Функција:
Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Употреба:
Отворено,Кат
Шема:
Печатени
дизајн:
Ориентален
Стил:
мозаик
Примена:
Спална соба
Возрасна Група:
Деца
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Бренд Име:
Nonslp-матс
Спецификација:
15.5x15.5cm
Примена:
Кат
Број На Модел На:
ЕВА Пена Игра Загатка Мат
Шаблон Тип:
Други

Производи во категоријата

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПр

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома де

опис на производот : Име : Европската тепих Стил : Европската класичен стил Конвенционалните големина : 40

Опис На Производот Материјал : ПолиестерБоја : камилаГолемина : 25 00mm*1200mm*45mm(98.5 инчен*47.28 инчи)Измијте Стил

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 1060 дена ЕМС 510daysЗабелешка : 1.Превозот

Превозот и ракувањето со такси не се враќа За Feedbac кНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Д

Печатени тепих за дневна соба и бања спална соба, кујна мода фланелен боксери тепих Цртан филм елени мек

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПр

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПр

Cecil патосници Цртан филм Печатени Бања, Кујна Тепих Детска Соба Doormats Површина Тепих за Спалната соба Дне

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКа

Ние сме фабрика, ако ви треба голема количина, ве молам оставете ме порака, ние, исто така, поддршка измен

Материјал : Полипропилен влакна (полипропилен) Ткаенина Состојки : Полипропилен Влакна (Полипропилен) Т

Материјал : Полиестер Ткаенини Состав : Полиестер (Полиестер) Ткаенина главна компонента на содржината :

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома де

2017 Нов Дом Оркестарот Птици Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПроизво

Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА Б

друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат5.ако сакате друга големина,ве м

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПр

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКа

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома де

Добредојдовте да ја посетите нашата продавницаДобредојдовте на нашата продавница !Опис : 100% сосема нов

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Изборот на висококвалитетни против пролизгување материјали, ја

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди...

Please wait...