0
clear
  • МЈ Жените Кожни Чанти Гроздобер Торба Женски Гласник Торба Масло Шанса Сплит Кожа Дами Crossbody Tote Чанта Голем Капацитет
  • -20%
  • -20%
МЈ Жените Кожни Чанти Гроздобер Торба Женски Гласник Торба Масло Шанса Сплит Кожа Дами Crossbody Tote Чанта Голем Капацитет

МЈ Жените Кожни Чанти Гроздобер Торба Женски Гласник Торба Масло Шанса Сплит Кожа Дами Crossbody Tote Чанта Голем Капацитет

DEN 2087.04
DEN 1461.00

Достапност
Производот е достапен

Главен материјал : подели кожа Обвивка материјал : полиестер Внатрешни работи : патент оддел, мобилен телефон џеб, патент џеб Надворешноста : назад патент џеб Затворање тип : патент Функција : чанта/гласник торба/crossbody торба Големина : 25cm x 21cm x 11cm (Должина x Висина x Широчина) Боја : црна, темноцрвена, сина, кафена Пакет : 1 x торба, 1 x рамо, рака
ЗА ПРАТКАТА Ние обично брод вашата нарачка во рок од 3-5 дена по 24-часовен исплата потврда. Ако имате за да го промените превозот адреса по плаќањето, ве молиме да ни испратите порака пред пратката. Наш основен испорака е Кина Пост и тоа обично трае 15-25 дена да пристигне, но понекогаш поради царинските или времето прашање, тоа може да биде одложен за неколку дена и ќе пристигне во рок од 30-45 дена. Ако превозот време е за време на Сезона (Кинески Национален Ден, Божиќ, Кинеската Нова Година, ..), тоа би можело да биде 5-10 дена подолго од вообичаеното време како и задоцнување. ЗА ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако постои било каков проблем со нашиот предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем за да ви овозможи со најдобра услуги на клиентите.

Кон својствата

Големина:
25cm x 21cm x 11cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
MJ
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Totes
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
Жените Чанта MJ159
Обликот:
кофа
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
жените чанта, торба женски, tote чанта
ОДГОВАРА ЗА:
жени, женски, госпоѓо, мајка
Функција:
рачна ташна, гласник торба, crossbody торба
Материјал:
жените кожни чанти
Обликот:
кожни чанти кофа
Капацитет:
голема торба чанта
состојба:
чисто време, купување, работа, датум, патување
Промотивна продажба:
Нова Година продажба, Денот на Вљубените продажба
Продажба тип:
трговијата на мало, трговија на големо, dropshipping

Производи во категоријата

Објектот информации : Име на производ : ICEV Сосема нов повик 100% вистински кожа жените чанта дизајнер висо

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за

YUBIRD Гроздобер Жените Торба Бостон Голема Чанта Солидна Cowhide Кожна Торба Голем Капацитет 2017 Luxury Designer Црн

За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро д

Објектот информации : Име на производ : 2018 нов дизајнер висок квалитет на жените патент кожа чанта од поз

Големина на производот авторските права се задржани QQ 285208566 Димензии : Ширина (a) : 30 СМ Висина (б) : 22 CM Дебе

материјал : СТПвештачка кожаголемина : L16cm*W2cm*H24cm (±12)со долг синџир на

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува...

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за

Главен Материјал : СТППроизвод тежина : 0.32 кг,0.13 кг,0.08 kg 3 * торба1 Ние само брод да се потврди цел адреси...

торба повторно 021817 нова жешка жени чанта женски топсе справува со торба

Почитувани купувачот, добредојдовте на нашата продавница : Ако имате било какви прашања или проблеми, в

И фотографии се преземени од себе Гаранција 1 Ако сте Среќни со вашата нарачка,ве Молиме оставете ни поз

Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.За Пад на Превозот и трговија на Г

Почитувани купувачот, добредојдовте на нашата продавница : Ако имате било какви прашања или проблеми, в

i Pinee Бренд рачно изработени Комбинација Дизајнер на Женски Чанти Weaved се Справи со Сјајна Врежана Вистин

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас ние им даде некој шанса да се

Please wait...