0
clear
  • Целосна Влакно Црвено Кралскиот Од Јаспис, Море Слоевита Џаспер Фацетирани Единствен Камен Pendant Монистра, Рамна Плоча Грутка Freeform Врвот Drilled L
  • -20%
  • -20%
Целосна Влакно Црвено Кралскиот Од Јаспис, Море Слоевита Џаспер Фацетирани Единствен Камен Pendant Монистра, Рамна Плоча Грутка Freeform Врвот Drilled L

Целосна Влакно Црвено Кралскиот Од Јаспис, Море Слоевита Џаспер Фацетирани Единствен Камен Pendant Монистра, Рамна Плоча Грутка

DEN 736.32

Достапност
Производот е достапен

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди

Производи во категоријата

0393 инченБојаЗлато / Сребрена / Розово Злато / БронзаКоличина4 M / МНОГУ1.4 mm или 1mm = 0.0 MM Секоја Боја на се

Бакар накит додатоциЗлато, сребро, злато се зголеми, gunblack метал шармHummer clasps34*16.5*6.5 ммЗа Ѓердан и нараквиц

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Боја : СребренаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 5 парчиња / ТорбаСостојба : 100% Сос

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

кристално стаклоЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, к

304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Ice Pick & Малку Bails, Од Не' Рѓосувачки Челик БојаГолемина : стиснете кауција за 13mm д

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

LOULEUR 1pc Нерѓосувачки Челик Hummer Clasps За Нараквица Срцето Шарм Крајот Капи Clasps Одговара 3мм Круг Кожа Кабело

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОкол

Корејски матирано чувствува монистраГолемина : 12mm*17mmЗабелешка : цената за цената.Едноставен и исклучит

Материјал : алуминиум Боја : gunblack позлатен Големина : 5x10mm / 6x12mm / 7x14mm / 8x16mm / 9x18mm / 11x21mm Пакет : 50pcs / многу

1)Материјал : зајакот крзно2) Outsize : 7.0 cm / 8.0 см се достапни3)За Повеќе бои, ве молиме љубезно ве информира ка

200 Злато, Бронза Досадна Сребрен Тон Серпентина Крајот Crimp Монистра сврзувачки елементи Конектор 3 X7mm На

1)Материјал : нерѓосувачки челик2)Големина : 18x19mm3)Боја : Челик4)Пакет : 50pc / многу / opp вреќа

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

10 Pcs Цвет и Лист Врежана Метал Правоаголник Спојки Рамка Бакнеж Clasps Токи Чанта Торба Чанта Справи со Дод

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или

OMH трговија на големо слободни брод 4mm 100pcs Бела Црна круг стакло spacer бисер монистра Многу бои да се избер

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

Please wait...