0
clear
  • X200M Вентилатор За X200LA X200MA X200CA X200L X200M X200C Вентилаторот за Ладење Тестирани И
  • -20%
  • -20%
X200M Вентилатор За X200LA X200MA X200CA X200L X200M X200C Вентилаторот за Ладење Тестирани И

X200M Вентилатор За X200LA X200MA X200CA X200L X200M X200C Вентилаторот за Ладење Тестирани И

DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, го Рестартирате системот,и така натаму барем два пати. Кога ќе го избра превозот начини ве молиме да се разгледа внимателно. Оние модел броеви се само дел од нашите акции ,ние, исто така, има и други модели.ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени . 4) Неисправен производ мора да се врати во рок од 30 дена од оригиналниот датум на пристигнување.
Белешки : матични Плочи се дел број специфични. Регулатива и сугестии : 1)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. ве Молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка.Инаку,ние имаме свои професионални техничари за поправка & тестирање. Вие НЕ може да оди преку модел или сериски број сам! Ние се добие крстот референца и компатибилноста на податоците од производителот (како и други различни извори); додека ние го правиме ова на најдоброто од нашата способност, ние не ја гарантира точноста.

Кон својствата

Фан Големина:
92x92x25mm
Фан Живот:
40000 часа
Бренд Име:
SAMXINNO
Имајќи:
Масло Имајќи
Тип:
Heatpipe
моќност:
1.56 W
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
x75vc x75vb
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
Чашката 370/Штекер На
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Број На Модел На:
X200M
Волумен На Воздух:
42.5 CFM

Производи во категоријата

Карактеристики : Ја подобрува зрачи перформанси ефикасно со повеќе зрачи квадратни и уникатна техника

СпецификацијаПредметиHY880HY880AHY880БЕдиницаБојаСиваСиваСиваКоефициент на топлинска спроводливост>5...

Нови Оригинални SUNON EF75251 B1Q000G99 12 V 2.70 W 75*75*25ММ за Проектор за ладење вентилатор

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Информации за производот код : HY410 име на Производ : термички маст за компјутер и led светлата на Производо

63 W / mKПрименаЛадење вашиот ПРОЦЕСОР,VGA ладилници, ПРЕДВОДЕНА топлина мијалник и други електрични делови

Објектот Спецификација : Новата Замена за Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за Acer стремат еден 722 (4 игли

Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална Повратна информација (1) Ние го

Модел За Поддршка : се користи за РОГSTRIXgeforce GTX 1080 TiO11 GИГРИсе користи за РОГ STRIXGTX1080O8 GИГРИсе користи за РОГ

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да плата

Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,н

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

Please wait...