0
clear
  • KAILYON За Oukitel K10000 5.5 Отворено Тактички Holster Воена Хип Половината Појас Торба Чанта Патент Телефон Случај За Oukitel U10
  • -20%
  • -20%
KAILYON За Oukitel K10000 5.5 Отворено Тактички Holster Воена Хип Половината Појас Торба Чанта Патент Телефон Случај За Oukitel U10

KAILYON За Oukitel K10000 5.5 Отворено Тактички Holster Воена Хип Половината Појас Торба Чанта Патент Телефон Случај За Oukitel

DEN 479.52
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Симпатична и Пренослив
Кул прилог патна опрема
Може да биде прикачена на ранец или појас и затоа се вклопува удобно на вашиот панталоните 's половината
Мулти џебови внатре со голем капацитет и многу работи може да се стави во.
Може да носат мобилни телефони, пенкала, цигари, паричници, carabineers и други предмети за кампување
Одлично за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, EDC употреба и слично
Спецификација :
Предмет Тип : Половината Пакети
Пол : Мажи, Жени, Родова
Стил : Спортот
Шаблон Тип : Цврсти
Боја : 12 Бои У ги собереш
Големина : W12 * D6 * H17.5cm
Тежина : Околу. 150g
Погоден за : моќ банка , Паричник ,Мобилен телефон, алатка, лаптоп, пенкало, клуч итн..
Answer : ___________________________ Note : Само вклучува торба, други украси или телефон за илустрација не се вклучени во слика.
Пакет Се Вклучени :
1x Тактички Половината Пакет Торба

Кон својствата

Големина:
For Oukitel K10000 5.5
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
луксузна телефон случај
дизајн:
Бизнис,Егзотични,Спорт,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
KAILYON
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
за OUKITEL
Тип:
патување runnng кампување пешачење додатоци
Состојба:
100% нови
Тип На Објект:
Половината Пакети
Пол:
Мажи, Жени
погоден:
моќ банка , Паричник ,Мобилен телефон, алатка, лаптоп, пенкало, клуч итн...
Име:
Тактички Половината Пакет Торба За Oukitel U10
Пакетот Вклучува:
за Oukitel K10000 5.5

Производи во категоријата

Одговара за i Phone 6 / 6 S Плус , За Samsung Галакси S6, S6 Работ, S5, S4, S3, Note 5, Забелешка 4, Забелешка 3 ,За LG NexЗа LG G4, За Xp

Носорог Шема Торбичка Случај за MEIZU Е2 / Забелешка 5 / Метал / Про 5 / MX5 / М2 Забелешка / Про 6 Плус / MX4 Pro / MX4 / M3 No

Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај за Wiko Џери / U Чувствуваат Премиер / U Чувствуваат / U

Торбичка Случај за G2 LG D800 D802Опис* Сосема Нов кожа случај за LG OptimG Pro F240 E985.* Заштитена од надворешни прашин

Кожа Торбичка мажите Спојувалка за Каиш Торба за Samsung Галакси Забелешка 5 / 4 / 3 / 2 / i9220 Бизнис Телефон Случ

За Xiaomi Mi Забелешка 2 / Redmi Забелешка 3 Pro / Redmi Про 5.5" Holster Случај Функција : ова holster торбичка е вклопуваат со

Универзална Отворено Спорт Holster Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случај За најголемиот па

торба торбаВисок Квалитет На Посебно Ниво Водоотпорен Телефон Торба : 1.Универзална водоотпорен торбич

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти

1.100% Сосема Нов 2.Материјал : Висок Квалитет на СТП кожа 3.Компатибилен Модел на Телефон : за iphone 6 6 S 7 Плус...

Одговара за i Phone 6 / 6 S Плус , За Samsung Галакси S6, S6 Работ, S5, S4, S3, Note 5, Забелешка 4, Забелешка 3 ,За LG NexЗа LG G4, За Xp

За Повратни Информации & Спорот : Пред да ја напуштат повратни информации ,ве молиме контактирајте со ме

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти

Одговара за i Phone 6 / 6 S Плус , За Samsung Галакси S6, S6 Работ, S5, S4, S3, Note 5, Забелешка 4, Забелешка 3 ,За LG NexЗа LG G4, За Xp

Проверете го клипот и отворање на кесата во секое време, по употреба за да видите дали секое влијание се

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Блиску Случај Покрие Торба Holster

Спецификации : Модел Бр : A73 Материјал : Оксфорд ткаенина 800 D Одговара за 56 инчен паметни телефони Произво

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Луксузна Вистинска Кожа Мажите Половината Торба Клип Појас Торбичка Мобилен Телефон Holster покрие Случај

Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај за Wiko Видите Оди / View Лајт / Џери 3 / Upulse Лајт / Треска

2017 Водоотпорен Торба Торбичка Телефон Случај За Apple i Phone 6 6 S 7 Плус За Samsung S8 S6 Работ S7 Работ J5 J7 Huawei P8 P9 Лај

Одговара за i Phone 6 / 6 S Плус , За Samsung Галакси S6, S6 Работ, S5, S4, S3, Note 5, Забелешка 4, Забелешка 3 ,За LG NexЗа LG G4, За Xp

Одговара за i Phone 6 / 6 S Плус , За Samsung Галакси S6, S6 Работ, S5, S4, S3, Note 5, Забелешка 4, Забелешка 3 ,За LG NexЗа LG G4, За Xp

Универзална Отворено Спорт Holster Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случај За најголемиот па

(Се препорачува за бремени мобилен телефон корисници) •Ако не сакате да одговорите на телефонот, можете

Обрнете внимание на : 1 Ве молиме осигурете се дека пакетот е непроменети кога ќе потпис тоа .Стоки и gre : П

За Huawei P20 Колега 10 Лајт Нова 2s Колега 10 Про P20 Про P10 Универзална Спортски Работи Рака Случај Покривајте Т

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Блиску Случај Покрие Торба Holster

Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиоткласа на квалитет.Ве молиме

Please wait...