0
clear
  • MDFN2-250 MDFN2.5-250 НАЈЛОН Месинг Машки Изолирани Лопата Заеднички Кабел Wire Конектор 100PCS/Пакет Одговараат на 1.5-2.5mm2 16-14AWG MDFN Приклучок
  • -20%
  • -20%
MDFN2-250 MDFN2.5-250 НАЈЛОН Месинг Машки Изолирани Лопата Заеднички Кабел Wire Конектор 100PCS/Пакет Одговараат на 1.5-2.5mm2 16-14AWG MDFN Приклучок

MDFN2-250 MDFN2.5-250 НАЈЛОН Месинг Машки Изолирани Лопата Заеднички Кабел Wire Конектор 100PCS/Пакет Одговараат на 1.5-2.5mm2

DEN 143.52

Достапност
Производот е достапен


MDFN2-250 MDFN2.5-250 НАЈЛОН месинг Машки Изолирани Лопата заеднички Кабел Wire Конектор 100 PCS/Пакет одговараат на 1.5-2.5mm2 16-14 AWG MDFN

Кон својствата

Бренд Име:
EARUELETRIC
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
MDFN2-250 MDFN2.5-250
is_customized:
Yes
Материјал:
Месинг и Најлон
Тип На Единица:
Пакет
Тежина На Пакет:
0.11kg (0.24lb.)
Пакет Големина:
10cm x 8cm x 3cm (3.94in x 3.15in x 1.18in)

Производи во категоријата

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ DBV5.510 Ладноцедените Терминал Конектори Погоден за 12 AWG 10 AWG ЧИП Предизолацион

црвено бакар 500 КОМПЈУТЕРИ BHT2 ладно притисок терминал Изолирани Топлина се Смалуваат Задник Жица Елект

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140ACS712 ELC30 AСоодветните аналоген излез : 185 MV / AНема откривање струја низ, излезни

100pcs / многу 2.8 метри коло вметнете PCB лемење вметнете терминал Дебелина 0.5 mm слободни shippng1.Терминал матер

започнетекрајотДА ДРАГИ МОИ КЛИЕНТИ : Двоен влез кабелот крајот терминали се дизајнирани да се приспос

570pcs Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал Ferrules комплет наместен Жица терминали конект

Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловна

Опис : SV3.55 Црна 1412 AWG 2.54mm 2 Furcate Терминал Кабел Wire Конектор Изолирани Жици Терминали Количина : 200pcs Боја : Ц

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

50pcs 773606 Оригинални WAGO конектор, предводена конектор, КОМПАКТЕН Спојување Конектори,6 CON,100% Оригинални WAGO

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

Модел : велика БРИТАНИЈА2.5 БКабел големина : цврст кабел : 0.24mm 2мека кабел : 0.22,5 mm 2Актуелни : 32 AVotage : 800 VГоле

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Термин

Опис на производот 6.3 mm Заварени жица коло заварување терминал 0.8 mm дебел ладно притискање на терминал б

1000pcs / пакет E1012 кабелот крајот терминал ПВЦ Изолирана Жица Bootlace Ferrules За 1.0mm2, 18 AWG Жица, 12mm на Pin Должина Мес

1000 КОМПЈУТЕРИ SVS1.256 ЦРВЕНО бакар nsulatied Ладноцедените Терминал Конектори Погоден за 22 AWG 16 AWG Wire Кабел повл

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација : Име на производ Терминал во Дресот на Моделот TB2508 Номинална Струја 25 A Поз

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија

Please wait...