0
clear
  • Лето Мода Жените Јапонски Чипка Висока Половината Стомакот Хип Стомакот Тело Sculpting Долна Облека
  • -20%
  • -20%
Лето Мода Жените Јапонски Чипка Висока Половината Стомакот Хип Стомакот Тело Sculpting Долна Облека

Лето Мода Жените Јапонски Чипка Висока Половината Стомакот Хип Стомакот Тело Sculpting Долна Облека

DEN 127.20
DEN 72.00

Достапност
Производот е достапен


Ознака Големина : F, Половината : 62-80см (24.4-31.5 in), Хип : 60-80см (23.6-31.5 in)
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Кон својствата

Големина:
One Size
Бренд Име:
BUBABOX
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Најлон
Пораст Тип:
Висок Пораст
Број На Модел На:
W3396
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување,ве молиме овозможи 13cm разлики по

JOCKMAIL бренд Магија задникот Подобрување на мажите долна облека Кратко назад хип Buttock Двојно отстранлив и

Ве молиме да забележите овој вебсајт не беше вклучуваат поле се спакуваат Сите димензии се во азија гол

KJA044 Жените кратко удобност печатење гаќи висока половината долна облека девојка мода гаќи лесна дише с

7660984705498341 На Продажбата парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

modname=ckeditormodname=ckeditor1 Ние ќе ја пратите пратката во рок од 13 дена по уплатата е потврдено.2...

Гаранција : 1 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со на

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

S : 27~30"(инчен ) половината (68~76cm)М : 30~32" (инчен ) половината (76~81cm)L : 32~35" (инчен ) половината (81~89cm)XL : 35~38" (инчен )

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме к

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Додатоци доаѓаат со 3ме

Сите фотографии се направени се вистински производи, бои може да биде малку различен од вистинскиот objest

Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискорис

Функција : Чипка Кратко Применливи луѓе : млади жени Стил : секси поставен Мувла првенство тип : Ултратен

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики по

Please wait...