0
clear
  • Бесплатен Превозот 50PCS 2 Pin Завртка Terminal Block Конектор 5mm Теренот 5.08-301-2P 301-2P#
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 50PCS 2 Pin Завртка Terminal Block Конектор 5mm Теренот 5.08-301-2P 301-2P#

Бесплатен Превозот 50PCS 2 Pin Завртка Terminal Block Конектор 5mm Теренот 5.08-301-2P 301-2P

DEN 273.60
DEN 246.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
JORINDO
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5.08-301-2P
Тип:
Splice

Производи во категоријата

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

Опис на производот 6.3 mm Заварени жица коло заварување терминал 0.8 mm дебел ладно притискање на терминал б

Опис : 4 позиција црвено & црна терминал лента за Напојување, Звучници ,Аудио уреди Лемење табови на назад

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Барие

Опис : SV3.55 Црна 1412 AWG 2.54mm 2 Furcate Терминал Кабел Wire Конектор Изолирани Жици Терминали Количина : 200pcs Боја : Ц

5pcs 773104 Оригинални WAGO конектор, предводена конектор, КОМПАКТЕН Спојување Конектори,4 CON,100% Оригинални WAGO

MDFN2250 MDFN2.5250 НАЈЛОН месинг Машки Изолирани Лопата заеднички Кабел Wire Конектор 100 PCS / Пакет одговараат на 1.

USB Конектор A / С вид,со Право агол 90degree, 100pcs / многу, Висок Познат квалитет! Слободен брод!За МногуItemМала К

Но, јас ќе се обидам моето најдобро да се намали ДДВ / ДАНОК.Ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот ј

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија

П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловна

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Опис Превозот И Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ PCB Терм

Please wait...