0
clear
  • HNGCHOIGE 2 парчиња Килибар LED Мотоцикл Флеш Планината Пак Сигнал Светлина Blinker Индикатор Светилка
  • -20%
  • -20%
HNGCHOIGE 2 парчиња Килибар LED Мотоцикл Флеш Планината Пак Сигнал Светлина Blinker Индикатор Светилка

HNGCHOIGE 2 парчиња Килибар LED Мотоцикл Флеш Планината Пак Сигнал Светлина Blinker Индикатор Светилка

DEN 163.68
DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Напон : 12 V Wattage : 5 W Врска : 2 жици Светилка димензија : прибл. 6*2,2 см / 2.36*0.87 инчен (L*W) Обвивка материјал : висок квалитет на пластична Обвивка во боја : Црна светла боја : Жолта Универзална објект за мотоцикли Сосема нов и супер светол Лесно да се инсталира Секоја светилка има 1 LED Smart и стилски дизајн, брендот нови пак сигналот е добра замена за стариот едно Овој производ со 1 ПРЕДВОДЕНА дизајн во секоја од нив ќе им даде на вашиот мотор со различни и уникатни сјај кога ќе го користите Количина : 2 Buc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 парчиња X LED Сигналот Индикатор Светлина

Кон својствата

Тип На Објект:
Пак Сигнал
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Име На Модел:
1H51212-15

Производи во категоријата

Оваа страница карактеристики сет xenon бела боја LED модули за 20082010 BMW E60 LCI 5 Серија замена на ОЕМ килибар LED м

Карактеристики : 1 RGBW далечински управувач T10 Доведоа автомобил светлината, таа може да се постави 16 видо

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 004СпецификацијаT16 18 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен270 LMТемпература На Боја6500 K 900

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет им Даде на вашиот Автомобил светла уникатен ПРЕДВОДЕНА се погледне

Потрошувачка на енергија и халоген светилка намалување во споредба со истиот период 80%2.Оваа точка одго

Излезна моќност : 10watt за секоја светлина 4 Користете 5730 чипови, 20 smd 2.5 mmДолжина : 65mm ,Должина на ракав : 34mmС

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмет

1156 BA15 S / BAU15 S 12 SMD Кри чипови 5730 py21w / p21w R5 W Автомобил Кочница Обратна Светла за Магла Пак Сигнал Сијалица Ж

Долг Живот : +50000 часа6 Едноставно се отстрани светилка покрива со мала рамна глава шрафцигер и замена на

Состојба : НоваДел број : NC1051270 B , NC1051270 BFitment : За Miata 19982005За MPV 20002006За Protege 19992003За Protege 5 20022003За Почит 20012006Обј

(Освен некои земји и APO / FPO)2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време

Карактеристики : Висока Моќност RGB SMD LED Вкупно 48 RGB LED лента на светлина7 Бои : Црвена, Зелена, Сина, Пурпурн

Овие се високо квалитетни LED светилки кои ќе го замени вашиот фабрика досадна и висока потрошувачка на с

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот Ние правиме статистика, стоки присти

Компатибилен : За 20032012 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 За 20052012 Голф плус За 20042009 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 За 20062009 "ФОЛКСВАГЕН"

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни BA9 S Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обра

Напојување : 12 V*0.12 Големина 36mm База Тип : Festoon Функција Чипови 5730 9 SMD CANBБоја Температура 60006500 K, ≥270 LM Посеб

1 Година гаранција! Се Добие Тоа Право За Прв Пат!Постојан Струја LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптов

Сите вратени предмети мора да биде во оригиналниот пакет со сите компоненти и додатоци, производ во цел

Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем,360 степени топлина зрачи.

2 парчиња T20 7443 Нов Дизајн Доведоа Автомобил Кочница Стоп Светла T20 Две Игли Режими Двоен Контакт Светилк

5%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)20%50%20%9 Ние го задржуваме правото да не наплата

Ви благодаримеАко вашиот автомобил треба canbве молиме да не't цел овој производ ,оваа светилки drl не може

10pcs CanbАвто LED Светилки Внатрешни работи Пакет за Полнење За Периодот 20072012 Dodge Калибар Бела Led Мапата Купо

20 / 100pcs 12 V T10 PCB 1206 9 SMD Led Светилки за Читање Светлина Табличка Светла багажниот Светла Бела Бесплатен Прев

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина) Ние ќе и

Please wait...