0
clear
  • 10PCS Висок квалитет ABEC-5 6800 2RS 6800RS 6800-2RS 6800 РС 10x19x5 мм Тенок Ѕид двојно Гума печат Длабоко Ритам Топката Имајќи
  • -20%
  • -20%
10PCS Висок квалитет ABEC-5 6800 2RS 6800RS 6800-2RS 6800 РС 10x19x5 мм Тенок Ѕид двојно Гума печат Длабоко Ритам Топката Имајќи

10PCS Висок квалитет ABEC-5 6800 2RS 6800RS 6800-2RS 6800 РС 10x19x5 мм Тенок Ѕид двојно Гума печат Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 425.28
DEN 217.00

Достапност
Производот е достапен


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Кон својствата

Должина:
ABEC 1, ABEC 3, ABEC 5
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
6800 2RS
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
2RS
Структура:
Топката имајќи
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

Бесплатен превозот SBR16 UU SBR16 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC РутерМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.П

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 68052 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ 6805 61805 2 RS SI3 N4 хибрид керамички длабоко ритам т

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

NKI65 / 35 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен со големина од 65 години*90*35mmНие сме игли валчести имајќ

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

започнетекрајотПредмет : S687ZZ / 2 OS Керамички Топката ИмајќиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик 440 CПодмачку

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

центар вратило 440 нерѓосувачки челик хибрид керамички топката лежишта 6903 S6903 2 RS 17*30*7mm Si3 N4 велосипед делМ

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Please wait...