0
clear
  • јаглерод стрелка вратило spine300 ID6.2mm стрелка вметнете го замени arrowhead Експлозија-доказ прстен за coundpound лак лов
  • -20%
  • -20%
јаглерод стрелка вратило spine300 ID6.2mm стрелка вметнете го замени arrowhead Експлозија-доказ прстен за coundpound лак лов

јаглерод стрелка вратило spine300 ID6.2mm стрелка вметнете го замени arrowhead Експлозија-доказ прстен за coundpound лак лов

DEN 1007.52

Достапност
Производот е достапен


100% чист јаглерод стрелка spine300 ID6.2mm 2"палто ване bohning nock Експлозија-доказ рингот го замени arrowhead за coundpound лак
ID : 6.2 mm
OD : 7,6 милиметри
Тежина : 9.4 GPI
lenght : 28/29/30"
'Рбет : 300
правост : 0.006
точка : 100grain
is_customized : yes. ако ви се допаѓа различни ване, ве молам кажете ми, ако го имаме , ние ќе направиме според вашите requirment.

Кон својствата

боја:
12pcs 30inch, 12pcs 29inch, 12pcs 28inch, 6pcs 30inch, 6pcs 29inch, 6pcs 28inch
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
DA367
Вратило Материјал:
јаглерод
Бренд Име:
DECHUANG
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
ID:
6.2 mm
OD:
7,6 МИЛИМЕТРИ
'Рбетот:
300
Правост:
0.006
Lenght:
28/29/30
Тежина:
9.4 GPI

Производи во категоријата

Превозот И Предавање : 1 Ве молиме бидете сигурни дека 'превозот адреса' е вашиот потврди адреса.2 Ние про

12 Pcs / Пакет Spine300 Исфрлајќи Стрели Алуминиум Arrowhead Челик Материјал Стрели Погоден За Композитни Лак И Дол

Описдолжина : 2.75 cmматеријал : металоблик : 5 калено челик канџитежина : 100 зрна

Опис : Материјал : Квалитетни ПластичниБоја : Зелена,Жолта,Розова,ЗеленаГолемина : за вратило ID 4.2 mmПакет

Стрелаштво Лак Торба Рамо Рачка за Извивам лак ги симнат Лак Сметководствена Лов Снимање Додатоци Вала

Бесплатен превозот 3 Pcs / Многу Поглед Ѕиркаат 1 / 4" црвено / сино / black за соединение лак ловГолемина : 1 / 4"бо

Бесплатен превозот 3 Pcs / Многу Поглед Ѕиркаат 3 / 16" црвено / сино / black за соединение лак ловГолемина : 3 / 16"б

Да знаете повеќе за нашата компанија,ве Молиме посетете ја нашата компанија websit, и онлајн трговија на го

(Освен некои земји и APO / FPO) 2.2 / парче Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот т

На 48" Blowgun обезбедува точни, високопридвижуван снимки додека се практикуваат во областа На blowgun карактер

Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.Тоа е многу важно за нас.99 / па

Опис : Точка име : Целна иглички Должина : 5.5 cm Употреба на : Фиксен Целна Хартија Количина : 4pcs

50pcs / 4 многу" Капка Вода Форма Лов Стрелка Шарени Пердуви Турција Пердув Стрелаштво Стрелка Додатоци Fletch

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас ИЛИ, можете

5 Бои Стрелаштво Четка Заложник Стрелка Одмор За Комплексоти Извивам Лак Отворено Спортски Лов / Стрела

Опис : во согласност со стрелка сместување Позитивни nocking точка Изработени од месинг Има rollerd рабовите П

100 м Стрелки Стрелаштво Дрво И Бамбус Стрели, Снимање Лов Дрво стрелка Стаклени влакна стрелки Стрелашт

18pcs Црна Џудо Стрелаштво Лак И Стрела Пет Пролет Челик Канџи Broadheads 100 Gr Глави Отворено Игри Лов Стрелка Г

SURIEEN 10 PCS Лов 4 Ленти Slingshot Гумени Бендот Катапулт Еластична Бенд Фитнес Отпор Бендови Практични Bungee Цевк

SURIEEN 5pcs / многу Отворено Моќен Slingshot Еластична Станот на Гумени Бендот Лов Катапулт Практични Фитнес Отп

10pcs Точка Месинг Nock Лак Лов String Nock Постави Заштитна Пластична Наредени Лак Додаток за да ги симнат Лак Ст

1pc Стрелаштво Рамнотежа Бар Тежина Лов и Целна Лак Стабилизатор Биланс на Крајот Тежина за ПолнењеОпис :

Опис : CNC изработени од 6061T6 алуминиумВибрации dampening технологијаИзведување knurling лесно да се заклучи во со

Please wait...