0
clear
  • Еден Свет крст бод комплет бебе девојки сметаат white18ct 14ct 11ct печатени везови DIY рачно изработени везана занает алатка оркестарот
  • -20%
  • -20%
Еден Свет крст бод комплет бебе девојки сметаат white18ct 14ct 11ct печатени везови DIY рачно изработени везана занает алатка оркестарот

Еден Свет крст бод комплет бебе девојки сметаат white18ct 14ct 11ct печатени везови DIY рачно изработени везана занает алатка

DEN 575.52
DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен


Крстот бод комплет, треба шиење со себе
7 верзии се достапни : available :
18ct (16ct, 25ct, 28ct, 32ct) 2 стои тема unprinted платно , значи бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 (1) стои тема. Посебна верзија, на помала мрежа. Иста цена како 14ct, ве молиме контактирајте со нас ако сакате
14ct 2 стои тема unprinted платно , значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема.
11ct 3 стои тема unprinted платно , значи 11ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 3 стои тема. Стандардна верзија.
11ct 4 стои тема unprinted платно , значи 11ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 4 стои тема. Специјална верзија, повеќе конец, заврши сликата изгледа повеќе полна и густа.
14ct 2 стои тема печатени платно , значи 14ct бела печатени платно, embroider со 2 стои тема.
11ct 3 стои тема печатени платно , значи 11ct парична казна печатени платно, embroider со 3 стои тема. Стандардна верзија. Ова е најпопуларниот верзија.
11ct 4 стои тема печатени платно , значи 11ct парична казна печатени платно, embroider со 4 стои тема. Специјална верзија, повеќе конец, заврши сликата изгледа повеќе полна и густа.
14 Платно Големина : 92x23cm
11 Платно Големина : 116x26 cm, големина на слика :
Една нишка на хартиена подлога треба да биде поделена на 6 стои
Вклучува : платно, памук конец, игла, скицата
Производ фото :
14ct бела 2 нишка
11ct печати 3 нишка
ПРЕВОЗОТ :
1. Ние не сме resposible за било обичај должност или увоз доход.
2.Се справи со Време : 2-3 работни дена за во парк објектот додека 2~7 работни дена за не во акции на објектот
3. Бесплатни e Packet Превозот ( 10-20 дена) во САД. Други земји 20-35 работни дена од Кина, воздухот mail.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ & КОНТАКТ
1. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
2. Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари!
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме контактирајте со нас пред да планирате да ја напушти која и неутрални/негативни коментари. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши од страна на комуникација.

Кон својствата

Големина:
unprinted canvas, printed canvas
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
18ct 2 стои конец, 14ct 2 стои конец, 11ct 3 стои конец, 11ct 4 стои нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Корејската
Бренд Име:
DREAMCREATE
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Производи во категоријата

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаКинески класичната градина145 * 127бела90%69 боја околуИзбо

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT, Сидро PCE0504 Две чорапи на Божиќ мачкаБЕСПЛАТЕН превозо

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост нед

Крстот бод комплет, треба шиење со себе5 верзија достапна на : 14ct бела 2 конец , значи 14ct бело платно( НЕ пе

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Опис : Големина(W*H) : 40cm*49 cm ( 14 CT ) , 51cm*62cm ( 11 КТ ) на Теми Бо

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаДекорација210 * 98бела70%21 боја околуИзбор на Египетскиот

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

Ирскиот ги поставува стандардите Куче 11 CT Отпечатена На Платно Слики DMC Крстот Бод Ткаенина Везана Коле

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

Вез девојка Модели Смета Крстот Бод Diy 11 14 CT Убавина Крстот Бод Поставен Кинески КрстБод Комплет Везови

Крстот бод комплет, треба шиење со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било к

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 45 ×31cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) предност : ние имаме св

Please wait...