0
clear
  • Ново! Моден Врвен Квалитет на Природен Камен Рамни Големи Монистра 30мм Опал Тркалезна Форма Голема Дупка За Нараквица 4pcs промет на Големо со Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Ново! Моден Врвен Квалитет на Природен Камен Рамни Големи Монистра 30мм Опал Тркалезна Форма Голема Дупка За Нараквица 4pcs промет на Големо со Бесплатен Превозот

Ново! Моден Врвен Квалитет на Природен Камен Рамни Големи Монистра 30мм Опал Тркалезна Форма Голема Дупка За Нараквица 4pcs промет

DEN 599.52
DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


S ize : 30мм*23mm( Дупка : 9mm )
Тежина : 4pcs/100g
Боја : Како На Сликата Покажува
Материјал : Природен Камен
MOQ : 4 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Газела
Број На Модел На:
KM65
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Објектот Тежина:
25G/1PCS
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Производи во категоријата

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм зелена маслиново jade монистра целосна влакноЦел помалку од

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата цел е да обезбеди добра предмети и задоволн

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6.

започнетекрајотТрговија на големо Индија Agat Природен Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Кристал Мони

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

45 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g(за 150pcs) мешани сребрена / златниот Цвет Капи За Накит одл

Материјал : Виножито Титаниум ХематитКамен Големина : 3мм Должина : 15~16"Тежина : 810gКоличина : 20 PCS / многу

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

Answer : ___________________________ NOTE : Случајно се Меша големини 2mm18mm,за 1000pcs,на нето тежина е 30gram ,не се брои тоа .Но, на

Материјал : стакло мушка Боја : како фотографија Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Пакет : 1 влакно с

50 Парче Виолетова AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Дет

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче мета

99 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

добредојдовте на нашиот Је Монистра продавницаКако да се целВе молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се на

50 Парче Lawngreen AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Детали100%

Хематит Камен Монистра За Накит Making15inches 1 Pcs Или 5 Компјутери За Продаде DIY Free Shipping трговија на Големо Гем

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

50 Парче Виолетова Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра За рачно изработени Хривни

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

Добредојдовте на Големо Среќа Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

Please wait...