0
clear
  • Urbanroad 3Layers Бебе за Безбедност на Децата Седиште Трајни Заштита од Абење Посебни Безбедносни Седиште Перница Анти Лизга Подлога столче Опфаќа
  • -20%
  • -20%
Urbanroad 3Layers Бебе за Безбедност на Децата Седиште Трајни Заштита од Абење Посебни Безбедносни Седиште Перница Анти Лизга Подлога столче Опфаќа

Urbanroad 3Layers Бебе за Безбедност на Децата Седиште Трајни Заштита од Абење Посебни Безбедносни Седиште Перница Анти Лизга

DEN 197.28
DEN 187.00

Достапност
Производот е достапен


Urbanroad 3 Layers Бебе за Безбедност на Децата Седиште Трајни Заштита од Абење Посебни Безбедносни Седиште Перница Анти Лизга Подлога столче Опфаќа
Ова е заштитен перница подлога под седиштето во безбедноста на децата, заштитете го вашиот автомобил седиште за безбедност на децата места не кожа нула црта! Име : Дете автомобил седиште перница посебна заштита Големина : 450 X450 MM Боја : црна Во секојдневниот живот, децата се земе автомобилот, родителите се за безбедносни причини, обично е подготвено за безбедност на седиште за деца, и оваа безбедносни седишта поставени директно на столче. Ова е заштитен перница подлога под седиштето во безбедноста на децата, заштитете го вашиот автомобил седиште за безбедност на децата места не кожа нула црта! Оваа три-подебел слој делот квалитетот е многу добар, заштитен ефект е особено видливо.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние снабдување со 12 месеци гаранција за сите наши објекти. Пакет : 1 XChild столче лизга перница
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Гарантиран Квалитет или Целосно Враќање на средствата. На корисен модел се направени од издржлив отпорни на абразија пишан материјал. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативни повратни информации, ако не сте задоволни со производот, ние ќе ви ги даде задоволително решение.Ако не сте satisfiedwhen ќе го добиете објект,ве молиме вратете го со orginal пакет рок од 7 дена за замена или пари назад.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuites и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Кога долго тек на време, кога ќе се земе за безбедност на децата седиште, на столче кортекс беше пронајден носи или излитен, и исто така да ги добиете да се трошат најмалку, валкани. Пет ѕвездички повратни информации ќе добие 2% попуст кога ќе го поставите нова цел.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ. Така што децата лесно и безбедно да, среќно патување со автомобил со Мама и Тато, и Мама и Тато нема да бидете сакана столче е оштетен, навистина им служи на два цели. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на пари.

Кон својствата

Бренд Име:
Urbanroad
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
1
Објектот Должина:
45cm
Објектот Ширина:
45cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
160g
Mfg Серија Број:
Столче Опфаќа
Специјални Функции:
Основна Функција,Вода-Доказ
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Производи во категоријата

1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни која е ист стил како вашиот автомобил седишта(особено сплит се

Позитивни Повратни Информации· Повратни информации е многу важно .· Ако не сте задоволни со нашата обје

Ladycrystal Кристал Автомобил Седиште Перница Мека Волна Кадифен Цвеќиња Перници Авто Автомобил Стил Внатре

Производ детали : Материјал : сунѓерот + кожа големина : 35*34*10см Боја : црвена , бела ,беж и сива DC : 12 V Инстру

за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големин

Бруто тежина : 7.Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на в

Целосен сет столче опфаќа за LexRX3501.Детали за производот : 2.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

Целосен сет столче опфаќа за BMW Серија 3 F301.Детали за производот : 2.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредој

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.

1 компјутер Оксфорд столче Маска за Безбедност на Децата за Заштита на Седиште Мат Подлога Перница Анти

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние само брод да се потврди цел адреси...

Ве молиме да ни Кажете за вашиот автомобил марка и модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат по

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали про

Answer : ___________________________ Note : Силата на протокот на воздух може да се контролира преку switch 2 брзини : ниска и в

Забелешка : цената на 1 PC Пред Седиште Перница и 1 Set се различниМатеријал : ЛенКарактеристики : Удобно,диш

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

Јапонија.Австрија Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму...

)Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.Ако не ст

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

Answer : ___________________________ Note : Силата на протокот на воздух може да се контролира преку switch 2 брзини : ниска и в

Универзална Столче ОпфаќаПримена : УниверзалнаМатеријали : Свила сомот Големина како слика :

pls забелешка вашите специфични автомобил модел, ние ќе испорака на соодветен производ од тогаш.количина

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Име : автомобил милениче седиште маскаМатеријал : 600 D Оксфорд ткаенина,ПП памук,полиестер ткаенини,Не се

Please wait...