0
clear
  • Beibehang Сопствена позадина домот минималистички пеперутка цвет Нордиските стил во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба мурали 3d позадина
  • -20%
  • -20%
Beibehang Сопствена позадина домот минималистички пеперутка цвет Нордиските стил во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба мурали 3d позадина

Beibehang Сопствена позадина домот минималистички пеперутка цвет Нордиските стил во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба

DEN 1056.00
DEN 739.00

Достапност
Производот е достапен

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. (ширина и висина) . Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.

Кон својствата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
mural
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Производи во категоријата

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупув

високо квалитетен Материјал карактеристики : лесен за чистење антистатички, добро вентилирани...

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

3 D Обичај HD Слика за Позадина Свежи Бонсаи Кактус Нордиските Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Mural Позадина

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

2 S quare метри = 2 парчиња Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи водоотпорен Ако не се об

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Не ролни Анти влажност начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay.Ве молиме напишете вашиот оми

3 D Ѕид трудови Тигар Налепници самолепливи Позадина ПВЦ Водоотпорен Постер Имитација 3 D за Дома Декор В

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка...

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.02539 м)Често поставувани прашања : 1.

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот Сјајна површи

Не позадина ролни · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars · Сите пораки ќе бидат

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Please wait...