0
clear
  • Sorbern Црна Ѕиркаат Пети Глуждот Чизми Пролет Стил Чевли Жените Size 12 Женска Потпетици Сопствени Бои Жените Чевли Големи Димензии 34-47
  • -20%
  • -20%
Sorbern Црна Ѕиркаат Пети Глуждот Чизми Пролет Стил Чевли Жените Size 12 Женска Потпетици Сопствени Бои Жените Чевли Големи Димензии 34-47

Sorbern Црна Ѕиркаат Пети Глуждот Чизми Пролет Стил Чевли Жените Size 12 Женска Потпетици Сопствени Бои Жените Чевли Големи Димензии

DEN 4224.00
DEN 3928.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Ви благодариме!. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 8-10working обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стил
може да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши,сложени стил треба подолго време.
Custom-услуга подолу се достапни : available :
Промена на материјал или боја ;
Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за да
оптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се .
Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќе
исто така е потврдено. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,и обичај е слободен,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка .
【 Стил 】 : Ѕиркаат Пети Жените Чизми 【 Големина 】 : EUR34#-46# 【 Пета 】 : 13-16 CM (различни од големината) 【 Платформа 】 : 1-2 CM (различни од големината) 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【 Горниот 】 : СТП 【 Обичај Услуга 】 : ДА
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.
Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.

Кон својствата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
zx
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Патент
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Обичај Пета Висина:
на располагање
Обичај Чевли Ширина:
на располагање
чизми жени:
Yes
Божиќ Подарок Чизми:
Yes
женска чевли:
Yes
глуждот чизми за жени:
Yes
size 12 женска потпетици:
на располагање
секси високи потпетици:
Yes

Производи во категоријата

Жените Глуждот Чизми 2017 Повик За Нови Есенски Мека Платформа Чевли Жена Zip Ниско Оптоварување Чевли Чип

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли

answer : ___________________________ note : 1.Според нозете lengh да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ гол

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Стил

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате бил

Жените Глуждот Чизми Круг Пети Оптоварување Чизми Мода Висококвалитетни Чевли Плус НИ Големина 415 ...

Сезона : Есен / Зима Горниот Материјали : Крава ВелурГолемина : 3440 Внатре Материјали : Краток Кадифен / СТП

Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИ

Вратило Материјал : МикрофиберГорниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Вис

JAWAKY Вистинска кожа панк стил заковки начичкана Глуждот Чизми за жените buckled Рака 2018 Мотоцикл мартин Booties

Горниот Материјал : Cowhide+МрежаОбвивка Материјал : МикрофиберПета Висина : 9cm / 3.5 инченПлатформа Висина : 2c

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ&ПОЛНА АДРЕСА ,вклучуваат земја, регион,гр

Taomengsi Британски Стил СТП Посочи Патент, Груба Пета Кратки Чизми, Анти Лизга Чиста Боја Медиум Барел Рамн

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети ЧипкаUp Солидна Имаат Водоотпоре

повеќе оптоварување чевли ве молиме кликнете : (Ако тоа не може да се отвори, ве молиме копирајте го овој

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Please wait...