0
clear
  • обичај железо на закрпи за кошули Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи
  • -20%
  • -20%
обичај железо на закрпи за кошули Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи

обичај железо на закрпи за кошули Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи

DEN 144.00
DEN 115.00

Достапност
Производот е достапен

Во вид на снимање, нема ГЛАСАЧКО место.
ЦЕЛ НА ОБРАБОТКА :
(1)Онлајн кажете ни за сите информации што ви треба, како големина,количина,боја,цртање,задната страна и други requirment. ве молиме да обрнете за товарни на изразат. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа.
Ако имате слика или дизајн цртање, ве молиме испратете го на нас.
Ако сакате ни да се испорака примерок за вас . Ве молиме помогнете да се потврди w кога сте примиле.на превозот надомест чини скапо.
МИСИЈА
За многу години, ние сме биле посветени на производство и директна испорака на ПОКРОВИТЕЛСТВО ЗАНАЕТИ квалитет амблем и извезени производи по конкурентни цени и со пријателска и одговорна услуга на клиентите. ве молиме не го плати тоа пред договор со нас.
Нормално реалноста цена е повеќе поевтини. и кажете ни ако сакате overlock или топла намали границата и железо или да се шие на. ние сме една фабрика која може да обичај секој вид на извезена печ и ткаени етикета. и ние ќе го организира за да се произведе откако ќе се потврди на примерок.ако сте чувство на превозот е премногу висока, ве молиме слободно да ни каже.
Тоа не квантитетот limtted.
КВАЛИТЕТ
ПОКРОВИТЕЛСТВО ЗАНАЕТИ знае дека дизајнирање и производство на симболи не е лесна задача за своите клиенти, така што тие се обезбеди поддршка, со користење на нивните искуства и знаења за секој чекор од процесот.
Ако имате било какви прашања во врска со стоката, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас.
ЗА НАС
ПОКРОВИТЕЛСТВО ЗАНАЕТИ
За многу години, ПОКРОВИТЕЛСТВО ЗАНАЕТИ амблем успеа во обезбедување на најдобрите квалитет и услуга за своите клиенти.
Вашиот поволни коментар е нашата мотивација да се подобри услугата.
Интегритет
Секој грб започнува со концептот. ние ќе ви испратиме стоката во рок од 10 дена.
Она што нè прави среќни, не е трансакција но клиент како производ и да го направат нивниот бизнис подобро и подобро. ве молиме да ни ги испратите вашите јасна слика,количини & големина.
ПОКРОВИТЕЛСТВО ЗАНАЕТИ " мисија секогаш ќе биде легендарниот квалитет и услуга. ние ќе ви одговори што ПОБРЗО еднаш ние онлајн.
ПРОИЗВОД РАБОТ
. па ве молиме помогнете да ја одложи добивањето на датумот. Ние се гордееме со ефикасна испорака на сопствени производи по конкурентни цени и со персонализирана услуга. затоа што сите производи се треба да се прилагоди.
Нормално ние ќе ви испратиме пример слика во рок од 3 дена.
Ако се произведуваат според примерокот, ве молиме испратете ни го вашиот примерок. Поголемиот дел од нашиот бизнис доаѓа или од повтори клиенти или биле на друг начин од нас од страна на нашите задоволни муштерии. ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас.

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D
Големина:
as your drawing
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
AGS0436
Техника:
Извезена
Бренд Име:
koraba
Обликот:
може да се прилагоди на вашиот бараат
Назад:
Топла топи лепило/шие-на/кука&јамка

Производи во категоријата

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Нови Везови Шарени Sequined Љубов Срцето Закрпи Mulity Железо На Закрпи Панк Мотив Applique DIY Облека Додаток Налеп

Добредојдовте Виножито Мала КуќаГолемина : 2*1 cmБоја : 20 боиКоличина : 500pcsbcoz својата најголемиот дел wholesale

Мини чудовиште везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги

Ние може да направи било која големина Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас Ако сак

Ако се произведуваат според примерокот, ве молиме испратете ни го вашиот примерок.КВАЛИТЕТПОКРОВИТЕЛС

Се препорачува : дворот дворЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,т

Бела точка везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / др

75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsi

Функција : 1 Материјал : облека субвенција 2 Големина : 11.521cm Забелешки : 1 Одлично за облека, маици, фармерк

ПРОИЗВОД РАБОТ.ПОКРОВИТЕЛСТВО ЗАНАЕТИ " мисија секогаш ќе биде легендарниот квалитет и услуга...

30pcs ! Различно обоени DIY занает материјали Daisy Цвет везени чипка намали крпа декорација додаток за шиење

Среќа жолт цвет везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книг

започнетекрајот4pcs Апликација Крстот Железо На Печ Везени Црвено Готски Мотоцикл Biker Вест Амблемголеми

Име : Железо на Платно печБоја : покаже како pictueУпотреба : одличен за детска облека текстил, итн.Answer : ________

4 Бои Големи Цветови, Везови Парчиња Облека Декорација за Шиење Applique Печ DIYУпотреба : Можете да се шие на

Напомена : 1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Пов

2018 Нови katoon Со Везени Закрпи Мода Applique лав на Patch за Облека, Торби за DIY Decal Облека Додаток 2 парчињаЗа Цел :

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

3 D рачно изработени Кристал beaded Печ Мравка за облека DIY везови applique животни Закрпи за облека, чевли и кес

Момчето носи капа везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / кн

Добредојдовте На Kool Bey ПродавницаЗа капка продавачот : 1 Ние не падне Превозот , Брза Пратка!!2 Ако ви се по

7867555452573069 ТОПЛА Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче1.Препорачана пошта

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 33*22 CM

3pcs / многу 3 D везови магија налепници Циклуси и кука Оман знаме печ armband Обединети Арапски знаме печ Крпа

Ние може да направи било која големина Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас Ако сак

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

Please wait...