0
clear
  • 5PCS Акрилик Случај Школка Кутија Транспарентен Сина, Црна Акрилна Заштита Кутија Метални Навртки Ореви+Heatsink за Малина пи Нула/W
  • -20%
  • -20%
5PCS Акрилик Случај Школка Кутија Транспарентен Сина, Црна Акрилна Заштита Кутија Метални Навртки Ореви+Heatsink за Малина пи Нула/W

5PCS Акрилик Случај Школка Кутија Транспарентен Сина, Црна Акрилна Заштита Кутија Метални Навртки Ореви+Heatsink за Малина пи

DEN 672.00
DEN 618.00

Достапност
Производот е достапен

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
Враќање & Наплата
1.

Кон својствата

Додаток Тип:
Случаи
Компатибилен со:
Акрилик Заштита Кутија Со Метални Навртки Ореви+Heatsink
Бренд Име:
MoreSunsDIY

Производи во категоријата

10 компјутери / многу 5 V 2 A Напојување Switch Копчето Микро USB Напојување со Адаптер за полнење ЕУ НИ велика Б

Нови Акрилик Монтажа Плоча Експеримент Плоча за Arduino Р3 Материјал : Акрилик Користи За Arduino Р3 Пакетот Вкл

Механички Делови сврзувачки елементи за Полнење Бакар Најлон Колона Погоден за сите видови на Arduino Мали

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.*** Добредојдовте на More Suns *

Тарифната Политика : Нормално тоа не тарифи, но секоја земја тарифната политика е различен,ако се појави

Други сопствени услуги : 1 Ако ви се потребни овие услуги, ве молиме да ги споделите со нас должина 2,Боја 3

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Тоа е прилично лесно ИЛИ, можете да изберете да има

12 APA102 Корисникот Led диоди6 Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да за

10pcs / многу 5 V2 A USB Полначот AC Адаптер за Напојување Малина Пи 2 Адаптер велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ за Порто

Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на деталн

Ако сакате подобро трговија на големо цена, ве молиме контактирајте : [email protected]Алуминиум CNC прецизност об

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Тоа е прилично лесно...

На VGA Адаптерот ШАПКА (6бита по боја канал) е збег / додади на одборот за Малина Пи (3, 2, Б+, На+ и Нула) Инстру

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : Малина Пи Нула на

50 компјутери се Префрлите Копчето Моќ Префрлување Mudule за Коло Мидвеј Светилка Напојување Малина Пи за П

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас.Клиентите кои го купите овој произ

Малина Пи Оригинални Камера V2Карактеристики : lastest Малина Пи Службен Оригинални Камера V2 На lastest Sony IMX219 с

10pcs / многу Малина Пи Нула 5 V 2 A Адаптер Снабдување Полначот со ON / OFF Прекинувач Кабел за Малина Пи 2 Малина

10 компјутери / многу 5 V 2.5 Моќ Приклучок Адаптер за Снабдување Полначот + Switch USB Кабел 1 M Микро USB Напојувањ

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : 5 V 2.5 Напојување с

Внесете ја командата : sudo raspi config и проверка на камерата функција на петтата Нарачки обработени навреме

Please wait...