0
clear
  • Модата ДОВЕДЕ Фото Клип String Lights - 40 Фото Клипови 4.2 М Батеријата Напојува ЛЕД Светла Слика за Декорација Виси Слика, Имајте на ум
  • -20%
  • -20%
Модата ДОВЕДЕ Фото Клип String Lights - 40 Фото Клипови 4.2 М Батеријата Напојува ЛЕД Светла Слика за Декорација Виси Слика, Имајте на ум

Модата ДОВЕДЕ Фото Клип String Lights - 40 Фото Клипови 4.2 М Батеријата Напојува ЛЕД Светла Слика за Декорација Виси Слика,

DEN 834.72

Достапност
Производот е достапен


Спецификација :
* 20 LED Вкупна должина : 2.2 Метри /ft 7.2
40 LED Вкупна должина : 4.2 Метри/14ft
* Вкупна led светилка монистра : 20 LED/40 LED
* Растојанието помеѓу секои две светилки : 15 см
* Светлина Боја : Топло бела
* Извор на енергија : Напојува Батерија (3 AA батеријата не се вклучуваат)
* Item Облик : транспарентна клипови
Пакет вклучуваат 1 x клип string светла

Кон својствата

боја:
20LEDS, 40LEDS
Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
FCC,CCC
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Број На Модел На:
LED Фото Клип Светлина
Бренд Име:
fonkin
Тип На Батерија:
AA
Обликот:
Елка

Производи во категоријата

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и

Опис на производот 1.Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7t

Срцето 3 D Стерео Илузија Светилка за на доградба на Акрилни Љубов Табела Ноќ Далечински USB или Допрете П

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и

LED Ноќ Светлина Со Двојна USB Порта на Телефонот Полначот во Ѕиден ЕУ / САД Plug Сензор за Светло Контрола Шт

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Но, ние не се надевам дека се повеќе негативни или неутрални повратни информации како долго време на пре

Dragon Ball Z Ноќ Светлина Вегета Супер Saiyan Финалето Флеш Светилка Аниме Dragon Ball Супер Акција Фигури Играчка DBZ

Новина Ѕвезда Месечината Небото Проектор Светилка Романтична Ротирачки Ноќ Светлина Проекција Деца Де

Спецификации : Материјал : ABS (база) +КОЛКОВИТЕ (светодиодни површината)Извор на светлина тип : LED светлаСв

Нови Авто ПИР Вратата, Клучалката IR Сензор за Движење Топлина Температура Детектор 4pcs LED Светло Светилк

Најдобри Божиќ Подарок 3 D DJ Слушалки Форма Илузија Светлина Студио Музика Следи Слушалки Шарени Hifi Музи

Топло Совети : ▷Топла жолта светлина од 10 минути без операција автоматски да го исклучите светлата, шар

9Боја7 бои се менува10Зрак Агол360 степени11МатеријалАкрил + ABS12Боја на ДомувањеПанел Црна боја ; База : Црн

Децата Дете Виножито Светлина Бебе LED Божиќ Ноќ Светлина Проектор Деца Светилка Светла за Спиење Спална

Був 3 D Илузија Светилка Elstey 7 Боја Менување на Допир Табела Биро LED Ноќ Светлина Голема Децата Подароци Д

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации За да ги заштитите вашите интер

Спецификација : Моќност : 2 AA батерии (не се вклучени) Материјал : пластични Сенка материјал : пластични Т

Далечинскиот управувач Или на Допир за Контрола на 3 D Светилка Елка Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување 3 D Ма

Неверојатни 3 D LED Светилка Авион Вселенски брод на Земјата Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оп

Please wait...