0
clear
  • TYTW Кристали од Сваровски Домот месинг позлатен родиум висок квалитет жените се облекуваат brooch за жени
  • -20%
  • -20%
TYTW Кристали од Сваровски Домот месинг позлатен родиум висок квалитет жените се облекуваат brooch за жени

TYTW Кристали од Сваровски Домот месинг позлатен родиум висок квалитет жените се облекуваат brooch за жени

DEN 1606.08

Достапност
Производот е достапен


За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.
Ние, исто така, ја прифати Пад на Превозот.
Добредојдовте ОЕМ & ODM дизајн.

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CBX-07
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Бренд Име:
TYTW
Камен:
Кристали Од Сваровски, Школка Бисер
Популарната елементи:
Цвет, Пеперутка
Повод:
Партија, Свадба, Дипломски, сите повод

Производи во категоријата

Исклучителен Дизајн Був Дама Стои на Гранка Жените е Кристално BroochПовратни информации и Повратни инфор

2017 Нов Стил Дизајн SENFAI Глеѓ Шарени Пеперутка Abalone школка Кристал Магнет Eyeglass Носителот Brooch и Pin За ЖениПр

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадми

Топла Продажба ID : 5263 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 8.50 100 95% ПОПУСТ парче 4.28 100 95% ПОПУСТ парче 7.18 100 95%

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадми

Нова трговија на Големо Brooch 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Мажите Ткаенина Brooch Pin Lapel Игли За ЖениБоја Referance : Од Q1Q18...

Детални СликиКомпанијата ИнформацииБесплатен Примерок Во 10 ДенаИстрага сега и ако имаме инвентар може

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Големина : 3.5*3.5 CM

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим...

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC101818 Цвет Форма Бро

Сибирската Husky Лидер брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваа

Околија du produit : 3 парчиња Бесплатен превозот Метал бизнис мажите brooch Забава Брод brooch јака тока KLJ1382голем

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC101816 Цвет Форма Бро

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат

925 Silver инкрустирани убавина борови diopside привезоци, брошеви двојна може да се погледне We Chat регрутира нов

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC101798 Пеперутка фор

Тибетската Terrier брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде

[додатоци] тип : брошеви, игли, brooch[материјал] : комерцијална легури,[површински третман] : sliver позлата[теж

Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешкиКако екранот е различен, различн

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

Трговија на големо Brooch 5 Pcs / Многу Мини Двојно Рози Corsage Иглички Цвет Lapel Игли За Мажи Brooch За СвадбаБоја Refe

1.Микро Отвори CZ Накит Шарм Часовник Pin Brooche За Жените Свадба Мода Bijouterie Занает Бакар Brooche За Жените DIY Нак

Please wait...