0
clear
  • Нов Висок Квалитет поставите Дубаи Африкански Златна Боја 3color поставите Мода Свадба Булчински бижутерија Поставува
  • -20%
  • -20%
Нов Висок Квалитет поставите Дубаи Африкански Златна Боја 3color поставите Мода Свадба Булчински бижутерија Поставува

Нов Висок Квалитет поставите Дубаи Африкански Златна Боја 3color поставите Мода Свадба Булчински бижутерија Поставува

DEN 1579.20
DEN 1105.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
RJECADU
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
1111
Метали Тип:
Злато Позлатен

Производи во категоријата

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување бој

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад>$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација>$200, Слободни EMSБразилБ

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

925 Фунта Сребрен Накит Бела Топаз Накит Сетови За Жените Обетки Pendant Ѓердан Прстени Хривнија Бесплатни П

Точка Име : Bling Zircons Прекрасни Свадба Накит Кубни Циркони Отвори Поставување на Црвена Големи Долго Фити

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНови Пристигнување Етиопската Крстот pendant ѓердан обетки 18 K Злато Позлатен Крст Африк

Опис на производот : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓер

(Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но, не вклучува

1 X Свадба Накит Сетови Сребро Cz Кристал Кристал Tassels Изјава Ѓердан и Обетки Накит Сетови за Невести (4)Magnif

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалНа

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Please wait...