0
clear
  • Систем за безбедност GSM Аларм Систем За Домашна Безжична Smart Home GSM Burglar Аларм Систем
  • -20%
  • -20%
Систем за безбедност GSM Аларм Систем За Домашна Безжична Smart Home GSM Burglar Аларм Систем

Систем за безбедност GSM Аларм Систем За Домашна Безжична Smart Home GSM Burglar Аларм Систем

DEN 6350.40

Достапност
Производот е достапен


Забелешка : Ако не се ни остави порака, ние ќе ви ги даде на англиската верзија
Функција : ● 7 жичен и 99 безжична одбрана зони; ● LCD екран со време часовник на екранот; ● Гласовен потсетник за сите операции; ● 3 групи на навремено рака и да се разоружа; ●Може да се сместат 6 телефонски броеви : кога алармантна, системот ќе направи аларм повик кон овие броеви автоматски; ●Може да се сместат 3 SMS броеви : кога алармантна, системот ќе испрати алармантна SMS автоматски; ●10-втор автоматска порака снимање; ●Вграден во вештачки интелигентни дигитални глас најавувач; ● Вграден во вештачки интелигентни англиски порака; ● Корисниците можат да остварувате повици со користење на тастатурата на алармот панел, исто како и телефон; ●Еден клуч-на- - контролна функција : Од Рака, Дом на Арм, Далечински Рака; ●СОС, оган, гас, врата, сала, прозорец, балкон, и граница места аларм; ●во Реално време, одложување, 24 часа, се заобиколат одбрана зони програмирање функција; ●Безжична кодирање : лесно да додадете дополнителни безжична додатоци; ● Remote control Рака, да се Разоружаат, Мониторинг, како и Спогодба по телефон; ● Вграден ААА NI-ЗДРАВО батерија : направи аларм кога исклучете; Спецификација : Адаптер моќ : DC12 V 500m A Статични потрошувачка : 50m A Аларм струја : MAX 450m A Излез тековната : DC12 V 150m A Безжична фреквенција : 433 MHz Кодирани режим : 2262 IC/4.7 MΩ Сирената волумен : 110d B Резервната батерија : AAA7.2 V Часовникот батеријата : сребро-цинк батеријата 3.0 V Температура : -20~+55℃ Влажност : 40%~80% Пакет, вклучувајќи : X1 Панел Х5 ПИР детектор Х5 безжичен сензор за врата X4 далечински управувач X1 Безжичен сензор на Чад X1 Безжична сирената

Кон својствата

Број На Модел На:
ХС-380I
Бренд Име:
EGFirtor
Тип:
аларм за полнење
адаптер моќ:
DC12V 500mA
Безжична Фреквенција:
433Mhz
Резервната Батерија:
AAA7.2V

Производи во категоријата

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени Полицијата сирената звук дел има 28 видов

Исто така, имаме индустриски систем 120 жица зони.max поддршка 960 PCS сензори,ако сакате да знаете повеќе,кон

Функција· Поддршка на уредот полнење· >100d B аларм волумен· Поддршка за далечинска контролаАлармантно к

Почитувани купувачи : 1 Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 14 работни дена Време на испорака за DHL : 4~8 /

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се)

4 Зона за Безбедност Аларм Панел Пожар Контролен Панел За Дома Училиште Продавница answer : ___________________________ N

Опис На Производот 1 Напон : DC12 V 2 Моќност : 200 W 3 Отпорност : 6 ohm 4 8 Мелодии (QS, HILO, АЛАТКА,YELP, ТАГУВААТ1, ТАГУВ

Please wait...