0
clear
  • Бесплатен Превозот 5pair/многу DIY BJD кукла додатоци DIY додатоци Божиќ додатоци слатки мали рогови bjd blyth венчиња
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 5pair/многу DIY BJD кукла додатоци DIY додатоци Божиќ додатоци слатки мали рогови bjd blyth венчиња

Бесплатен Превозот 5pair/многу DIY BJD кукла додатоци DIY додатоци Божиќ додатоци слатки мали рогови bjd blyth венчиња

DEN 281.28
DEN 239.00

Достапност
Производот е достапен


Пакет : 5pair
Од купувачот фото
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Кон својствата

боја:
5pair
Бренд Име:
UbuyUsave
Материјал:
Смола
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
Нови
Пол:
Девојки
Димензии:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mm 13mm е 13.5 mm 16mm е 16.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешк

10 PCS Облека+10 Pcs Подигање Чевли Кукли Додатоци Секојдневен Сет На Облека За Кукли И ЧевлиПратката ќе бида

Читање пред да нарачате : Одговараат за 14" 35cm кукла употреба.Облека со капа само, не вклучувајќи кукла

Ab од нас : 1.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот објект по 26 дена откако ние испрати.Ва

Плаќање & Превозот И Повратни Информации Политика 100% Задоволство ЗагарантиранаАко не сте задоволни со

Детска Играчка Шарени Кукла Фустани За Кукла Барби Тантела Вечер Gown Облека Венчаница & Превез 1 / 6 Кукла

Куклена куќа тепих играчка, совршен за внатрешни работи модел Карактеристики деликатна и исклучителна

Нашата цел е вашето задоволство.Повратни информации : 1.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направен

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

Нови џемпер, погоден за 18inch Американска девојка кукла, погоден за 43cm zapf кукла, им даде на вашето дете нај

Читање пред да нарачате : Одговараат за 14" 35cm кукла употреба.Облека со капа само, не вклучувајќи кукла

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја н

BJD Кукла Додатоци DIY Кадрава Коса Кукла Синтетички Кукла Коса, Перики5 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ Големина : 25*100 CM

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Безбедност ОчиБОЈА : јасно бојаКОЛИЧИНА : 100pcs(50pairs)ДИМЕНЗИЈА : 9mmАко в

Кукла Додатоци се Прикаже на Мебел и апарати за Домаќинство Минијатурни Играчка За Барби Кукли За Чудов

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направен

Читање пред да нарачате : одговараат за 18" 4345см кукла употреба.Фустан само, не вклучувајќи кукла1, што зав

100 Pairs / Многу Големо Топла Измешани Стилови Убава Висока Пета Чевли Сандали Кукли Додатоци Чевли Кукла Ч

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични ОчиБОЈА : комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 80pcs очи со 80pcs за миењеДИМЕНЗИ

Кукли Додатоци DIY Раѓа Кукла Трепките SD BJD Трепките10 PCS / МНОГУ Бесплатен Превозот2 бои во парк сега(црна /

Читање пред да нарачате : Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Карактеристики : 1 Издржливи и практична2 Одлично за рака одлуки,многу лесен за употреба3 Бела подлошки м

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

Please wait...