0
clear
  • JAWAKY Вистинска кожа панк стил заковки начичкана Глуждот Чизми за жените buckled Рака 2018 Мотоцикл мартин Booties Zapatos Mujer
  • -20%
  • -20%
JAWAKY Вистинска кожа панк стил заковки начичкана Глуждот Чизми за жените buckled Рака 2018 Мотоцикл мартин Booties Zapatos Mujer

JAWAKY Вистинска кожа панк стил заковки начичкана Глуждот Чизми за жените buckled Рака 2018 Мотоцикл мартин Booties Zapatos Mujer

DEN 4315.20
DEN 3582.00

Достапност
Производот е достапен


JAWAKY Вистинска кожа панк стил заковки начичкана Глуждот Чизми за жените buckled Рака 2018 Мотоцикл мартин Booties Zapatos Mujer

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
JAWAKYE
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
AB945
Insole Материјал:
pigskin
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
боја:
црна, беж, црвена, вино црвено ,бело
Големина:
ЕВРА 35-42
Повод:
Повик партија канцеларија
Декорација:
meatal заковки

Производи во категоријата

Пакет : 1 пар / многуАко не сте сигурни која големина да изберат, можете да ни се обратите за советПредмет

повеќе оптоварување чевли ве молиме кликнете : (Ако тоа не може да се отвори, ве молиме копирајте го овој

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Prova Perfetto Вистинска Кожа Кратки Чизми Жените рачно изработени Ретро Стил Занитвам Мешана Боја Витез Чевл

Жените Глуждот Чизми Круг Пети Оптоварување Чизми Мода Висококвалитетни Чевли Плус НИ Големина 415 ...

Taomengsi Британски Стил СТП Посочи Патент, Груба Пета Кратки Чизми, Анти Лизга Чиста Боја Медиум Барел Рамн

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерMeotina Зимски Чизми Жените Платформа Оптоварувањ

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Жените Зимски Чизми Високи Потпетици Глуждот Чизми Со Кр

Жените Глуждот Чизми 2017 Повик За Нови Есенски Мека Платформа Чевли Жена Zip Ниско Оптоварување Чевли Чип

Оригиналната Намера Нова Мода Жените Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Домот

Вратило Материјал : МикрофиберГорниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Вис

Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети ЧипкаUp Солидна Имаат Водоотпоре

Vamp материјал : велур Единствена материјал : ПВЦ Функција : одржување на топло Внатрешниот материјал : пам

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Please wait...