0
clear
  • Пожари Мажите Вода Чевли Лето Спортски Патики Дише Аква Чевли Неколку Вода Чевли Мека Унисекс Плажа Чевли Не се лизга Стапала
  • -20%
  • -20%
Пожари Мажите Вода Чевли Лето Спортски Патики Дише Аква Чевли Неколку Вода Чевли Мека Унисекс Плажа Чевли Не се лизга Стапала

Пожари Мажите Вода Чевли Лето Спортски Патики Дише Аква Чевли Неколку Вода Чевли Мека Унисекс Плажа Чевли Не се лизга Стапала

DEN 1106.40
DEN 830.00

Достапност
Производот е достапен

Пожари Мажите Вода Чевли Лето Спортски Патики Дише Аква Чевли Неколку Вода Чевли Мека Унисекс Плажа Чевли Не се лизга Стапала
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Европски
35
36
37
38
39
40
41
42
Нога Должина(M M)
225
230
235
240
245
250
255
260
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
Европски
43
44
45
46
47
48
49
50
Нога Должина(M M)
265
270
275
280
285
290
295
300
Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.
Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CM
Забелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира
Забелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.
Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем. Забелешка 6 : Ако вашите нозе се размислува и широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. ако тие се тесни и тенка, ние ви препорачуваме да изберете една големина помала. Задоволството на клиентите : Кога ќе примите чевлите, Ако најдете Постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира. Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално спакувана со пого т заштита за да се обезбеди безбедно испорака Оставете го вашиот повратните информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин. Ви благодариме за вашето време!

Кон својствата

Чевли Големина:
9.5, 8.5, 8, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Outsole Материјал:
ПВЦ
Датум На Издавање:
Fall2017
Функција:
брзо сушење
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Пожари
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Спортски Чевли Стил:
Моден Патики
Кутија:
НЕ КУТИЈА
Трчање Боја:
Црна/Розова Боја/Бела/Жолта/Сина/Сива
Моден Патики Превозот:
Бесплатен превозот
Се кандидира Чевли промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Спортски Чевли Сезона:
Лето
Спортски Чевли Категорија:
Спорт
Чевли Големина:
36-46
број:
S9923
Спортски Чевли пол:
Мажите и жените

Производи во категоријата

Пожари Мажите Одење Патики Отворено Плажа Спорт Чевли Унисекс Мрежа Дише Вода Чевли Неколку Лесни Аква

Пожари Пливање Чевли За Унисекс Удобно Светло Спортски Чевли Мажите Отворено Одење Патики Неколку Прек

Опис На ПроизводотВе молиме проверете ја вашата големина внимателно,доколку ги имате било какви прашањ

Пожари Мажите Спортски Чевли Неколку Брзо сушење Пливање Чевли Унисекс Голема големина 3546 Плажа Чевли

Answer : ___________________________ NOTE : Не, вклучувајќи shoeboxмерењето на различни нога должина Забелешка : ако вашиот ног

Answer : ___________________________ NOTE : Не, вклучувајќи shoeboxмерењето на различни нога должина Забелешка : ако вашиот ног

Пожари Мажите Плажа Одење Чевли Светлина Дише Спортски Чевли Унисекс Брзо сушење Плажа Shos Неколку Удоб

Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи Бидејќи на светлината во различни

Please wait...