0
clear
  • Топла Продажба На Модата Личност Камелеон Pillowcase Сирена Два Боја Sequin Мозаични Декоративни Перница Покрие Перница Дома Декор
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба На Модата Личност Камелеон Pillowcase Сирена Два Боја Sequin Мозаични Декоративни Перница Покрие Перница Дома Декор

Топла Продажба На Модата Личност Камелеон Pillowcase Сирена Два Боја Sequin Мозаични Декоративни Перница Покрие Перница Дома

DEN 604.80
DEN 333.00

Достапност
Производот е достапен


Големина : Приближно ( 40cm*40cm ) Сите перница покрива прирачник за шиење, може да имаат грешки за 1-2cm. Пакет : 1pcs на перница опфаќа / 1pcs на перница маска + core 350g Не Ткиво Ткаенина Материјал Опис : На предната страна се Сирена Два Боја Sequin Мозаик , на задната материјал е Боја на Камелеон крпа . Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на перница покрива. Опис : Слика и вистински објект може да постои мало боја , тоа е предизвикан од светлината интензитет, снимање методи и така натаму. Производ печатење е солидна, не е лесно да исчезнат.
Компанијата Слики Превозот /време на Испорака : Ние ќе се испраќаат до вас, како е можно поскоро откако ќе заврши плаќање,Генерален испраќаат во рок од 7 дена (Освен во исклучителни околности ). Различни превозот компании имаат различни трошоци и различно време на испорака, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби. Ако плаќаат помалку товар, но се надевам кратко време на испорака, тоа е невозможно. Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е често надвор од контрола,специјално царинската процес е многу повеќе комплексни и непредвидливи. понекогаш тоа трае неколку недели, за да го исчистите стоки од царинската управа. Она што можеме да го направиме е да се обидат да се опише информации во проектот листата. Се надевам дека ќе разбирање! Тарифите : врз Основа на досегашното искуство, увоз даноци паѓа во две ситуации. Прво, во повеќето земји, тоа не се вклучи секој дополнителен трошок на купувачот страна за слични мали или ниска цена предмети. Второ, во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки дури и кога нивната набавка е мал. Тоа, главно, зависи од увоз политика на својата земја. Како да се специфични стапки, pls консултирајте се со вашата локална царинска испостава Ако удобен, ве молиме да се преземе иницијатива да ми каже соодветната апликација износ. Услуги на клиентите : Вашето задоволство е една наша главна цел. Така Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ако производот има проблем кога ќе се примени, ве Молиме испратете ни порака, наместо да ни даде какви било негативни или неутрални повратни информации или предложените спор, ние ќе се обидеме да ги решаваат проблемите брзо, ви Благодариме! Ако сте задоволни со производи и мојата услуга, ве молиме дај ми фалат. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави пет-ѕвезда повратни информации и позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница.

Кон својствата

Големина:
40cm pillow case, 40cm pillow
Бренд Име:
СОН КУЌА
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште
Техника:
Хеклани
Стил:
Европски
Употреба:
Софа
Шаблон Тип:
Chameleon платно
Шема:
Sequins
Материјал:
Sequins Мозаик
Патент:
Невидливи
перница core:
не вклучуваат
Големина:
40cm
Место на Потекло:
Кина
Количина:
1pcs на перница маска
Функција:
Груба природни,дебели отпорни на абење, сите сезони
Димензии:
45см*45см
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална

Производи во категоријата

100% Сосема Нов!Нови пристигнување Плетени Декоративни Pillowcase , 4 БОИ во акции .Совршен за дома, троседот, ча

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ќе добиете парцела содржи како што е подолу...

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Miracille Памук, Лен Перница Покрие Секси Црвени Усни Фрли Перница Покрие Дома Декоративни Перници Перница

вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве мо

Тип : pillowcase & перница маскаМатеријал : Краток villusГолемина : 43*43cmбоја : ПортокаловаПакување Детали : 1x pillowcas

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Тоа не е само многу удобна, но, ис

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на в

LINKWELL 18"x18" Маскирна Лист Коњ Диви Животни Мода Пролет Оркестарот Burlap Перница Случај Седишта Троседот Сед

Секси Вештерка и Волшебник за ноќта на Вештерките Декоративни Перница Мотивационо Писмо за Печатење I lo

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Meterial : Памук, лен Тежина : Околу 90g Големина : 45*45см Пакет се Вклучени : 1 перница покрие ве Молиме овозможи 1

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само ИЛИ, можете да изберете

Овие промени се купувачот одговорност Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлос

Божиќ цртан филм Снешко Thown pillowcase троседот декоративни перница ги покрие Божиќ Ева цртан филм бројки Фе

Нордиските Едноставен Модерен Дом Декоративни Рака Боја на Дрвото Цвет Пеперутка Перница Покрие 45см Пл

Точка Име : Жакард Ткаени Перница Случај Ткаенини : Многу Мека Текстура & мала Тежина Жакард Ткаенина Сти

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме о

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разли

Нова Креативна Фантазија Цвеќиња се Зголеми Лен Перница Покрие Фрли Кактус Перница Случај Опфаќа Роман

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Едноставен Цртеж Шема Пејзаж Печатени Перница Опфаќа Соба Оркестарот За Троседот Стол Среќен Camper 45*45см

Черепот Пеперутка И Цвеќиња Перница Случај Ноќта На Вештерките NarcissPillowcase Океанот Стил Settee Подарок Фрли

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Please wait...