0
clear
  • Pendant Маорски Бесконечност Тетоважи 925 Фунта Сребро За Жени И Мажи Етнички Подарок Томас Копче Синџири Pendant Одговара Линк Ѓердан
  • -20%
  • -20%
Pendant Маорски Бесконечност Тетоважи 925 Фунта Сребро За Жени И Мажи Етнички Подарок Томас Копче Синџири Pendant Одговара Линк Ѓердан

Pendant Маорски Бесконечност Тетоважи 925 Фунта Сребро За Жени И Мажи Етнички Подарок Томас Копче Синџири Pendant Одговара Линк

DEN 786.24
DEN 613.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Етнички
Бренд Име:
Coinbabi
is_customized:
Yes
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
Pendant Маорски Бесконечност Тетоважи
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Pendant Маорски Бесконечност Тетоважи
Функција:
Pendant Маорски Бесконечност Тетоважи
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ

Производи во категоријата

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат 3.4x2.1cm Забелешка : ако се откажат брод куп

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Трговија на големо природно се зголеми кварцен камен приврзоци врежан Слон Животинско приврзоци 8pcs / мн

Материјал : Животната средина бакар инкрустирани Стрели ААА Циркон (производство на бакарникел легиран

Discription : Предмет тип : емајл diy хривнија ѓердан телефон синџир копче прстен шармМатеријал : капка нафта ме

Материјал : Животната средина бакар пломба ААА одделение циркон Големина : 14mm * 19mm Површината на произво

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

2 : Предмети ќе биде предаден за 27 дена по што се провери вашата исплата.22 / торбаНајновите Мини Цел Капка

71 Цена : $05 Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Ако не примите објект во рок од тр

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Пр

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

Please wait...