0
clear
  • Lovegem Вистински Rubellite ПРСТЕН 925 Фунта Сребро,Големина: 6.75, AR2862
  • -20%
  • -20%
Lovegem Вистински Rubellite ПРСТЕН 925 Фунта Сребро,Големина: 6.75, AR2862

Lovegem Вистински Rubellite ПРСТЕН 925 Фунта Сребро,Големина: 6.75, AR2862

DEN 954.24
DEN 888.00

Достапност
Производот е достапен


Големина : 6.75 , 5.3 g, Камен Големина : 11 x 5 mm

Кон својствата

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
GIC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Производи во категоријата

Враќање на средствата ќе биде донесена во рок од 7 работни дена од денот на приемот назад Вашата цел во ф

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 5*5 мм Метал : sterling silve

Белешки : цената е за празно материјали,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ни

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал.Ве МОЛИ

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пердув Форма 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【По

【 Бенд 】L&P【Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【Метал Тип】9990 Sterling Silver【 Главниот Камен 】Никој【 Тежина 】

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4.7 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Рамк

Превозот И Ракувањето Со : 1 Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со ис

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главн

Превозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови н

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6pcs / многуширина : 7mmПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 mm внатре дијамет

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Please wait...