0
clear
  • 2018 амбуланта корегирање на топло-fix applicators стапче 7 совети за секој сет ,кристал hot fix алатки за 5 компјутери секој многу бесплатен превозот топла продажба
  • -20%
  • -20%
2018 амбуланта корегирање на топло-fix applicators стапче 7 совети за секој сет ,кристал hot fix алатки за 5 компјутери секој многу бесплатен превозот топла продажба

2018 амбуланта корегирање на топло-fix applicators стапче 7 совети за секој сет ,кристал hot fix алатки за 5 компјутери секој

DEN 2392.80
DEN 2034.00

Достапност
Производот е достапен


трговија на големо hot fix кристал примена на сила :
1. Директни фабрика трговија на големо цена
2. Исклучителен квалитет и fashional стил
3. 7 глави со различни големина
4 .Лесен за користење
напон : 110/220 V
Спаси работна цена
Guang zhou Џинг pin облека, додатоци Co.,Ltd
1.имаме силни и повеќе професионален тим за продажба кои може да ви обезбеди најдобро решение во правењето на нарачката
2.Имаме 12 години на производи искуство на нашето производство , тоа е без сомнение дека сте најдобар избор да се направи нарачка.
3.Строга контрола на квалитетот форма на парче стакло на готовиот производ.
4.Голем број на акции ,повеќе од 1000 кеси едни со висок капацитет за производство.може да се обезбеди за испорака датум во итни случаи
5.Зафат во развојот на новите производи.
6.Ние имаме различни начини да послужи за вас , превозот на време и гаранција на квалитетот и квантитетот
Како да се користи
1 Сет на совети за апликатори според големината на кристал.
2 Приклучете го апликатори и целосно да се загрее на совет за 2 минути
3 се Стави на кристал на целните сместување,држете го апликатори и го стави на главата на кристал вертикално за 30-60seconds.
4 Движат подалеку од апликатори и проверете дали кристал се држи на ткаенина цврсто.Ако не,се повторува кристал се додека не се држи цврсто.
5 Повторете горните да направите вашиот сопствен дизајн со кристал.
6 повеќе ќе ги купите ,подобра цена тоа ќе биде можете да ги зачувате околу 20% од нарачка до нас
Rhinestones се идеални декорација за модата Облека,Ракавици,Чевли,Чанти,Фармерки, маици Кожа и така натаму.
Кристал hot fix апликатори е вашиот добар партнер за DIY декорација.
Направи да биде повеќе стилски и привлечни.
Hot fix кристал applicartor

Кон својствата

боја:
виолетова боја, розова боја
Број На Модел На:
hot fix апликатори
Тип На Производ:
Други
Напон:
110-220v
is_customized:
Yes
Име:
hot fix апликатори
време на испорака:
20-90 дена
превозот:
продавачот за испорака метод
MOQ:
1 buc
совети:
7 совети
боја:
виолетова и розова
квалитетот одделение:
ВРВОТ НА
Име На Компанија:
JPSTRASS

Производи во категоријата

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство4 X6 / 6 X8mm 7203600pcs Топла Роз

32 Лице Кристално Стакло 6mm Peridot Боја Круг Топката Монистра Spacer Лабава Монистра Бесплатен ПревозотБило д

Answer : ___________________________ Note : рачно изработени производи, така што големината cann не се многу точни...

Материјал : Легура(Кадмиум Безбедно)Големина на : Прибл : 11.5х5.5cmДебелина : 11mm( 3 / 8")Дупка големина : 2 mmконве

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за занает,hairband,крпа,торби за декорација,добро за било DIY проект.

Производ Тип На : Нерѓосувачки Челик, ПинцетиПакување Количина : 4 парчиња / торба (2 криви + 2 прав )Објект

Функција : 1 Големина : како на сликата2 Достапни Боја : како на сликата3 Мода и убава, голема за decro!Забелеш

Бесплатен превозот50 Pcs Бакар Тон Filigree Лист Шарм Накит Наоди Приврзоци 54x32mm J0027Материјал : Легура(Олово и

Мултифункционален Мини Машина за Шиење Делови Притиснете Нога Presser Кожа Ролери Метарски КИП722 Брат Дома

50pcs / многу 8x20mm Круг Злато Метал Железо Brads За DIY Scrapbooking Разубавувањето Fastener Метал DIY Handcrafts Одлуки LX078Голем

рачно изработени дели КАПЧИЊА ЦВЕТ & ЛИСТ Три Слоеви Памук Конец за вашиот DIY занаети додатоци100% сосема

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг ИскуствоЦирконот Сина 7203600pcs 4 X6 /

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за дек

20pcs Bling Bling Буци Сјајот Симпатична Зајакот DIY шиење додаток на косата додаток декорација додаток моден до

Материјал : Кристал,монистра,sequinsШирина : 2 cmПакување : цената е за 50pieces.Боја : како на сликиИсто така, Ако

Бесплатен превозот30pcs Антички Бронза Камео Рамка Settings 5.3x4.4cm(Одговара 37x27mm) M00659Материјал : Легура(Олово и

Кинески 6mm 1000pcs / торба Кристално Стакло Топка во Облик на Монистра ,Накит Accessary Круг Топката Wolesale& RetialБил

Please wait...