0
clear
  • 10yards 9cm бела embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот #1804
  • -20%
  • -20%
10yards 9cm бела embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот #1804

10yards 9cm бела embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот

DEN 523.20

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : 9 см ширина Embroid Чипка
Материјал : памук и најлон
Производот НЕ : 1804
Чипка ширина : 9.5 cm(најмногу широк)
Боја : млеко,pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
дворот дворот двор
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
1804
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
9cm
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
xinhang
Ткаенина Тип:
Mesh
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Производи во категоријата

ДАНОК&ДОЛЖНОСТЈас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински.57 / дворот

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

Функција : Чипка Намали Applique.Големина на : A : 21x49cm;B : 96x36cm .Количина : 1 Pc или 1 Сет .Потекло : произведено во К

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму...

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Лист Цвет Мрачно Црна Јака Работ Guipure Чипка Ткаенина DIY рач

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна Ако треба да се плати царински

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

дворот двор_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет МОДА чипка.Спецификации : Ширина : 3.5 смC olors : како се покаже

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме по

Ние веруваме дека не постои разумно решение.Повратни информацииНие сме некоја онлајн продавница, вашио

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 10cm ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3622Чипка ширина : 10cm(најмн

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Спецификации : Димензии : околу 30cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, висти

Ние ќе се потрудиме да се решавач на проблем однапред под светлината,полн со модни чувствоМатеријал : 100%

дворот метар метар метарматеријал : памукширина : 130cm / 51.22 инченбоја : белаколичина : 1yards1inch=2.54 см 1cm=0.394 ин

Функција : чипка намали.Големина : 27cm.Количина : 2yards.Потекло : произведено во Кина.Имаме и други слични пр

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Please wait...