0
clear
  • USB Полнење Handlebar Велосипед Светла 5000LM 2X XML T6 LED Велосипедизам Светилка со вградена Батерија+ Безбедност Taillight
  • -20%
  • -20%
USB Полнење Handlebar Велосипед Светла 5000LM 2X XML T6 LED Велосипедизам Светилка со вградена Батерија+ Безбедност Taillight

USB Полнење Handlebar Велосипед Светла 5000LM 2X XML T6 LED Велосипедизам Светилка со вградена Батерија+ Безбедност Taillight

DEN 925.44
DEN 750.00

Достапност
Производот е достапен


- Работното време : За 9hours
Спецификации :
- Работи : 9-36 часа зависи од батерии
- Моќност : 2 x AAA батерии (Не се Вклучени Батеријата)
- Материјал : ABS, Акрил & Најлон
- За 20-36mm цевка
- Влезна Моќност : 1m W
- ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ЛАСЕРСКИ ЗРАЧЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ДИРЕКТНА ИЗЛОЖЕНОСТ НА ОКО! ДА СЕ ЧУВА ВОН ДОФАТ НА ДЕЦА!!!!!!
Тип 3 : Велосипед Светлина +Мулти-светло Taillight
Мулти-светло Taillight
Материјал : ABS
Боја : како на сликата покажува
Светлината тип : бела сина, црвена LED (белата светлина во високо-ниски режими на црвено светло сина и светло strobe се врти)
Light time : 8~10 часа
Осветленост : 10 W
Животниот век : 100000hours
Прозрачна Флукс : 500 LM
Функција : 1 x 18650 1200 Milliampere USB Полнење Задни светла
Производот Се Покаже
.5 ЧАСА(STONG СВЕТЛИНА) Dimesion : 31(L) X 50(H) x 40(w) Тежина : Висока светлина, 45g Висока светлина : 6063 авијација алуминиум Боја : Црна Гора Тип : 360 степен ротација Планината
Пакет се вклучени : 1x Велосипед светлина 1x USB линија 1x 360 Планината Со Taillight
Тип 1 : Велосипед Светлина +Taillight Материјал : Пластични Брзо ослободување заградата 7 Режими Велосипед Флеш Светлина Водоотпорен на bicyclelight Клип во задниот дел на задните светлосни Задни светла : 5 ултра светла црвена Led диоди Батерија Тип : 2 x AAA батерии (не се вклучени) Тежина : 12g (не се вклучуваат на батеријата) Големина : 68mm x 40mm x 30мм(L*W*H)
Тип 2 : Велосипед Светлина +Црвени Ласерски Taillight
Црвениот Ласерски Taillight :
- 7 видови на flash mode : Секогаш светла, флеш, бавно флеш, од лево кон десно, десно кон лево и лево кон десно бавно блиц, блиц, блиц и назад
- 2 ласерски светла ве потсети на некој друг на одржување на далечина, додадете безбедност.Овој мал ласерски зрак опашка светлина ќе се осигура вашата безбедност, додека се возела во темнината. -Усвојување на високо квалитетни литиум полимер батерија, време на полнење може да reach1000 пати; -Специјален алгоритам усвои постојан струја вози кола е во можност да acheive одличен баланс помеѓу светлина и топлина и ладење; -Со IP65 Заштита одделение,може да се прилагодат за сите видови на комплексни надворешна средина; -различни модели и изборни светлината.
- Имајте на ум : не гледајте директно во ласерски светла
- Водоотпорен, побезбедни во вода магла кога се возеше во на ветер :
- Користете го за џогирање, одење, велосипеди, автомобили итен случај, јавањето, патот итни & кампување, ИТН. Осветлување на владата : Прекинувачот режим : Притиснете прекинувач : Ниско-Среден-Висок Strobe-СОС,според овој циклус; Батеријата индикатор за Производот употреба : Три светла сите светла : капацитет>70; Две светлина : 70%>капацитет>40% една светлина : 40%>капацитет>10%; една светлина флеш : капацитет
Specificaiton : Модел : Висока светлина Серија : Велосипед LED светилка : 20 W 2x XML T6 LED Батерија : Вграден-во со Високи перформанси литиум полимер батерија Brighiness : 5000lm(Висока светлина) работата време : Висока светлина : 1.

Кон својствата

Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
VASTFIRE
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
5 Начини Пред Велосипед Светлата
Објектот:
Батерија USB Велосипедизам Светлина
сијалица:
2x xml t6
Осветленоста:
5000LM
моќност:
20w LED светилка
притиснете го прекинувачот:
Ниско-Среден-Висок Strobe-СОС
Напојување:
Вграден-во со Високи перформанси литиум полимер батерија
dimesion:
31(L) X 50(H) x 40(w)
Планината Тип:
360 степен ротација Планината
Функција:
USB Полнење Пред Велосипед Светлина
Accessrios:
Со задни светла

Производи во категоријата

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот велоси

000 часови Тема : Повеќе кондензирана светло, долго изложување на далечинаПрозрачна Флукс : 4800 lumens3 Вклуче

Име на производ ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светлина Extender се Справи со Бар Алуминиум Екстензии Планината

Светла Пред Велосипед Светлина 3x XML У2 LED Велосипедизам Главата Светилка 4 Режими на Велосипед Headlamp со 6400m

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина 12 месеци Производител

2x Висок Квалитет Водоотпорен 12 LED Универзален Мотор Пак Сигнал Жолто СветлоОпис : 1 Опремен со ултрасвет

ОБЈЕКТОТ ВЕЛОСИПЕД TAILLIGHTS БОЈА ЦРВЕНА БЕЛА РЕЖИМ 6 ТЕЗГИ МОЌНОСТ 3.7 V 500 MAH ПОЛНЕЊЕ USB ГОЛЕМИНА 10*3*1.8 CM ВРЕМЕ

Нашата цел е на клиентите задоволство!7.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачка

12 V 6 W Велосипед Моторните Велосипед Триење генераторДинамото Светлата Опашка Светлина Комплет B2ОПИС : 1

Бесплатен Превозот 2 парчиња Велосипедизам Велосипед Велосипед Силиконски Гел Буба Предупредување Пре

USB Велосипед Handlebar Светлина 15000lm 3x XML T6 LED Глава Велосипедот Пред Светлина Факел Планински Велосипедизам

Топла 3.7 V 8800m Ah TR26650 Liion Батерија за LED Светилка LOКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет3.7 V 8800m Ah TR26650 L

Велосипед Фарови 3 XMLT6 3600 Lumens Smart Sensor Предупредување Велосипед Светла LED Водоотпорен USB Полнење Велосипед

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Извор на Енергија : USB Батерија 1200m Ah LiПолимер Батерија на Полнење Време : 3hrs со USB Материј

Топла Продажба Велосипед Циклус Трајни 2 x T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Фа

Супер Brigh Зум 5 Режим XML2 T6 LED USB Полнење Светло Факел СветилкаКарактеристики : Нетермички зрачење, безбеде

Водоотпорен 9 LED Велосипед Велосипед Безбедност Пред Опашка Светлина Светилка за Грб на Задното СветлоФ

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие мора да му кажете ни што дефе

Please wait...