0
clear
  • 10pcs/многу Мешани Убавината Поставен Кристал Прекрасна Срцето 18mm Snap Копчиња одговара DIY Snap Нараквици&Алки Накит За Жените
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу Мешани Убавината Поставен Кристал Прекрасна Срцето 18mm Snap Копчиња одговара DIY Snap Нараквици&Алки Накит За Жените

10pcs/многу Мешани Убавината Поставен Кристал Прекрасна Срцето 18mm Snap Копчиња одговара DIY Snap Нараквици&Алки Накит За Жените

DEN 216.00
DEN 190.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YA210
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
На bloomer
Функција:
Порака За Потсетување,Повик Потсетник
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
моден накит
ОДГОВАРА ЗА:
18mm Snap Бразлетна,Прстен , Ѓердан
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки ,мажите
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена Пост Воздух Mail на Јужна Америк

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилаг

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : 2016 година Злато Исполнет Шарм Нараквици Накит З

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број...

Име : Кристали, НараквициМатеријал : Кристали, Смола, Mesh, Злато Позлатен HummerЗанаети : Рачно Изработени, 11

ЦРВЕНО ЕДЕН ЗАВРШИ ХРИВНИЈА НА ПРИРОДНИ ТЕМНО КАФЕАВА КОЖАДодадете навестување на боја на вашиот секој

MOQ 1pcs Големина 180mm Тежина 3.2 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Опис на производот : B065 Држава Тексас Нараквици Едноставна Шупливи Преглед Тексас Државата Мапата Хрив

Опис на производот : B057 Симпатична Лос Fawn Alpaca Хривнија Бамби Елени Хривнија Ирваси Еленов Нараквици за Ж

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик+5mm stingray кожаДолжина е 20.5 см ,може да се прилагоди на должината ,треба

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Моден Накит Австриската Кристал Хривнија Алка З

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

modname=ckeditor1.Ние обично го прифатат плаќање преку2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пр

Romad Циркон Мода bileklik Жена 2018 Кубни Циркони Накит Вода Капка CZ Камен Хривнија Булчински Свадба Накит за П

Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите произ

За Пад На Превозот1 Добредојдовте dropshiper ,ние прифаќаме пад на превозот2 Ќе не стави било приемот или факт

Please wait...