0
clear
  • 24cm Dragon Ball Z Nefeltari Vivi Секси Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок
  • -20%
  • -20%
24cm Dragon Ball Z Nefeltari Vivi Секси Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

24cm Dragon Ball Z Nefeltari Vivi Секси Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

DEN 911.52
DEN 656.00

Достапност
Производот е достапен


Производ Висина : Околу 24 CM
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
LH000090005OP
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 3-годишна возраст да се игра
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Димензии:
24cm
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
24cm

Производи во категоријата

големина на : ca долго 6cm ,висока 3.5 cmматеријал : цврст pvcпакет : opp вреќа Користи : Декорација кукла роденден

dianxiaobao_1dianxiaobao_27pcs / многу Аниме Наруто Uzumaki Kunai Shuriken Kunai Uzumaki Konoha Носи ѓердан Pendant Реквизити Поставите играч

Големина : беа 25,5*12cm најголемиот дел на објектот , нема пакет, па така може да имаат малку недостаток Кори

26pcs англиски Писмо роботи Деформација Азбука Трансформација роботи Загатка Составени Робот Образовни

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благ

(Ве молиме не двоумете се да Контактирате со нас)Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важе

F eatures : Производ висина : околу 3.4*3.1 c mТежина : 0.019 kgМатеријал : ПВЦ 100% Сосема нов & Висок квалитет Возраст : >

Со разликата во мерниот метод, ќе има 13cm толеранција во големина (1cm=0 Ве молиме контактирајте со нас да ј

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме

Meterial : ABSСостојба : 100% сосема новПакети : со Оригинална Кутија или Без Оригинална Кутија , како што се избе

Стоковните материјал : ПВЦПроизвод Максимална : Приближно 38 CMСостојба : 100% Нови

Деформира играчка figma Метаморфозис фигурини Деформација Робот Кукла Едукативни Играчки случаен едно п

Скала : 54mmПочитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Тр

Леле dota 2 слика Kunkka Лина Pudge Tidehunter Кралицата на болка кристал maiden DOTA2 ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел jugu

Овие две торби не се само слатки, тие се, исто така, пренослив и практичен.Дафи Торба е направен на Кадифе

Постојат 16 / 24 / 32 / 40 / 48 парчиња по многу Ве молиме ни email пред да замине никакви негативни повратни информ

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благ

1 Set DBZ Dragon ball Z Dragonball Shenron Кристална Топка ПВЦ Слика Играчка 7 Ѕвезди Топки Одличен ПодарокМатеријал : Смол

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благ

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме

големина : logn 8*висок 9cmматеријал : цврст pvcпакет : opp вреќа Користи : Декорација кукла роденден давање на п

Dragon Ball BroliМатеријал : ПВЦГолемина : 25 CMСостојба : 100% НовиНе ОригиналниотУслуги на клиентите : Ако имате би

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

Игра Уметноста Супер херој Одмаздници Црн Пантерголемина за 27cm

Надградба 20.5 см Оддалечена Контрола на Робот ББ8 Топка Star Wars РК Интелигентен Робот 2.4 G BB8 Со Звук Акција Ф

Производ моќ : 0.5 W Производ напон : 5 V Префрлете го режимот : допир switch Производ тежина : 0.4 КГ Производ гол

Функција 100% Нов Ние ги испратите на производи да се декларираат стоката како ПВЦ кукла, декларираната в

Please wait...