0
clear
  • Uwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злато Сребро Крстот Хип Накит Со 3мм 24inch Кубанската Линк Синџир
  • -20%
  • -20%
Uwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злато Сребро Крстот Хип Накит Со 3мм 24inch Кубанската Линк Синџир

Uwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злато Сребро Крстот Хип Накит Со 3мм 24inch Кубанската Линк Синџир

DEN 523.20
DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[custom]-[44348]
[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Uwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злато Сребро Крстот Хип Накит Со 3мм 24inch Кубанската Линк Синџир
Стил : CZ Шарм Pendant Ѓердан
Боја : Злато,Сребро.
Тежина : 14g
Големина : 5cm*2.7 см+3мм*24inch кубанската синџир
Материјал : Бакар&COM(pendant)+нерѓосувачки челик(синџир)
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Бренд Име:
UWIN
Број На Модел На:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар со ААА CZ
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Тежина:
14g
Големина:
5cm*2.7cm
Стил:
CZ крстот Pendant

Производи во категоријата

Точка ИмеГроздобер Солидна 990 Sterling Silver Мотоцикл Модел Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиМотоци

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова.Пакет е изгубен, прекината, или украде

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Материјал : Животната средина бакар пломба ААА одделение циркон Големина : 14mm * 19mm Површината на произво

50 PCS Квадратен Облик Цветен Фацетирани Конектор Pendent Кристал Рамки Конектор Кристал Шарм Висок Квалитет

Опис на производотЕволуцијата на дрвото Филогенетски дрво ѓердан Дрвото на животот Наука е изработен

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда Ве молиме не конкурираат ако немаа

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

2 : Предмети ќе биде предаден за 27 дена по што се провери вашата исплата.22 / торбаНајновите Мини Цел Капка

10 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Freeform Природни Оникс Ахат Парче Конектор Двојно Bails G0952Произво

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат 3.4x2.1cm Забелешка : ако се откажат брод куп

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои Во

10pcs магнет 30мм обичен дрвото на животот Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Пар

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачи

Точка ИмеКул Две Тон 925 Sterling Silver Аниме Додаток Черепот Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиАниме

Please wait...