0
clear
  • 0.5 X / 2.0 X /X 2.5 Индустрија Микроскоп Камера Цел Леќа За 10A C-ПЛАНИНАТА Леќа Barlow Помошни Стаклена Леќа
  • -20%
  • -20%
0.5 X / 2.0 X /X 2.5 Индустрија Микроскоп Камера Цел Леќа За 10A C-ПЛАНИНАТА Леќа Barlow Помошни Стаклена Леќа

0.5 X / 2.0 X /X 2.5 Индустрија Микроскоп Камера Цел Леќа За 10A C-ПЛАНИНАТА Леќа Barlow Помошни Стаклена Леќа

DEN 2399.52
DEN 2016.00

Достапност
Производот е достапен

Секој од express компанија disptaches парцела на просторот,тие ќе се соберат дополнителни оддалечена област надоместоци,за такси,купувачите треба да ги сноси тоа,далечинскиот област надоместоци е околу $36-$40. За пратки над 2kg, ние само ќе го организираме од експрес испорака. Ви благодариме за изборот на нашите производи и ви благодарам за вашите cooperataion!.5 mm) Монтажа Нишка
Удвојување Вкупно Зголемување на моќта на вашиот Микроскоп и намалување на фокус должина
Цел Зголемување на Моќта на 0. Откако ќе confiirm ситуацијата, ние ќе го организира целосно враќање на средствата. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа & помогне за било questionis. Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји. За било превозот прашања, можете да не контактирате или Aliexpress за да им помогне. Ако изберете други превозот услуга, ве молиме љубезно се земе референца на транзит време се одлучиме.) За DOA производ, имаме право да побара купувачи да им обезбеди на слики/ видеа за да се докаже DOA производи. Враќање & Наплата : Пред купување, добредојдени сте да ни се обратите за било какви прашања што ги имате на производи што се заинтересирани.

Кон својствата

Зголемување:
0.5 2.0 X X X X X X 2.5
Бренд Име:
Eakins
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
0.5 2.0 x x
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
видео микроскоп

Производи во категоријата

Камерата параметри : 1, 2 милиони 1 / 2.5 инчен CMOS слики елемент, ефикасно 1920 x1080 пиксели, рамка стапка на 30 ра

Карактеристики : Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики Авто ИРИС 800 Llines Дефиниција (PAL) Со CПла

10 WD=22 LWD Бесконечна План Фаза Разлика Цел PHLWD 10× / 0.Со цел да обезбеди точни решенија за нивните Професион

1 PC WF20 X / 10мм Висока Eyepiont Широк Агол Стерео Микроскоп Окуларот Леќи со Монтажа Големина 30мм и Читање Скал

Апликацијата & Настава : Апликацијата во Полето : Медицина , Клиничка , Патологија , Лаборатории и Биологи

Крстот Точка 0.01 MM Микроскоп Фаза Микрометар Калибрација Слајд Со 4 мерни Скали за Стерео / Биолошки Микр

Даноци : Ние не превзема одговорност за било даноци се случи на дестинација земји.5 X Cпланината адаптерз

002 mm, се Движат во Опсег до 4.Спецификација & Пакет includings : UCIS Бесконечност Независни Achromatic Оптички Систем

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите Се надевам дека има добра соработка со вас

Идеален ергономски дизајн е донесен во оваа единица и да е полесно за работа и поширок простор.Други Еко

75 mm) Диоптријата на Вредноста : + / 5dp Interpupillary Растојание : 23 / 16" 215 / 16"(5575mm) Работни Растојание : 8" (200mm) Бело /

Карактеристики : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две излезен формат на Слика : JPG Слика резолуција : 4320*3240 (за ТФка

Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји транзит време ве молиме ќе се земе рефер

Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас во Контакт со НасАко имате било какви прашања,молам конт

100% сосема нов и висок квалитет, Ова е благороден осветлени микроскоп со 50x зголемување на моќта Може да с

Ве молиме имајте во предвид дека ова микроскоп содржи само една коаксијален леќа и точка извор на светл

Ве молиме избегне тешка шок 3.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот произв

Зум 317 mm на објектот на целиот екран Цел : 0.74.5 X континуирано зум Применливо на електронските индустрија,

20 X долги работни растојание LPL Металуршки микроскоп Бесконечност план цел Ние се уште имаат други видов

Сите производи се на продажба, сега, голем позитивно!!! VGA Gimbal Планината Стојат Електронски Дигитален Мик

: FeedbackАко објектот е многу добар како што се очекува да ми даде пет ѕвездички позитивни повратни информа

Карактеристики : 1.25 Abbe Кондензаторот Прилагодлива Висина Сите Метални Стандард 1.25 Горниот Кол 39mm Колич

25.4 mm CCD Интерфејс Cпланината Прашина Капи Прашина Маска За Микроскоп Eyepieces ЛеќаСпецификацијаCCD Интерфеј

Ние сме многу среќни и се обидуваме се потрудиме да ви помогне.Преку Експрес : Генерално 38 работни дена...

Please wait...