0
clear
  • 50sets Мат сива Месинг Магијата поврзување connetor месинг Магнетни clasps круг маслиново јајце сребро злато gunmetal накит clasps 6mm
  • -20%
  • -20%
50sets Мат сива Месинг Магијата поврзување connetor месинг Магнетни clasps круг маслиново јајце сребро злато gunmetal накит clasps 6mm

50sets Мат сива Месинг Магијата поврзување connetor месинг Магнетни clasps круг маслиново јајце сребро злато gunmetal накит clasps

DEN 2097.60
DEN 1993.00

Достапност
Производот е достапен

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди

Производи во категоријата

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

OMH трговија на големо слободни брод 4mm 100pcs Бела Црна круг стакло spacer бисер монистра Многу бои да се избер

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

100 Сребро Позлатен Серпентина Крајот Crimp сврзувачки елементи Конектор 5 X9mm Накит НаоѓањеВисок квалитет

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

100 Досадна Сребрен Тон Серпентина Крајот Crimp сврзувачки елементи Конектор 5 X9mm Накит НаоѓањеВисок квали

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

кристално стаклоЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, к

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

10 Pcs Цвет и Лист Врежана Метал Правоаголник Спојки Рамка Бакнеж Clasps Токи Чанта Торба Чанта Справи со Дод

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче мета

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

0393 инченБојаЗлато / Сребрена / Розово Злато / БронзаКоличина4 M / МНОГУ1.4 mm или 1mm = 0.0 MM Секоја Боја на се

ако изберете погрешно боја, откако ќе го поставите цел, треба да остави порака за бојата што сакатена мо

200 Злато, Бронза Досадна Сребрен Тон Серпентина Крајот Crimp Монистра сврзувачки елементи Конектор 3 X7mm На

Бакар накит додатоциЗлато, сребро, злато се зголеми, gunblack метал шармHummer clasps34*16.5*6.5 ммЗа Ѓердан и нараквиц

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1 повеќе од$7, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно 2 по

Please wait...