0
clear
  • 60pcs/многу 20mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока црна/бронза бесплатен превозот Б.К.-073
  • -20%
  • -20%
60pcs/многу 20mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока црна/бронза бесплатен превозот Б.К.-073

60pcs/многу 20mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока црна/бронза бесплатен превозот Б.К.-073

DEN 590.40

Достапност
Производот е достапен


Опис :
60pcs/многу 20mm метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока црна/бронза бесплатен превозот Б.К.-073
Боја : црна nickle, антички месинг/бронза, nickle
Големина : внатрешна ширина 20mm

Кон својствата

боја:
Античкиот Месинг, Црн Никел, Мулти-Обоени, Никел
Тип На Производ:
Токи
Функција:
двојно слајд pin тока
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Pin-Токи
Обликот:
Станот
Број На Модел На:
Б.К.-073
Декорација:
позлата
is_customized:
Yes
Внатрешна Ширина:
20mm

Производи во категоријата

6Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

100pcs 25мм 1inch црна прилагодливи токи пластични лизгачот тока плоштадот прстен ранец webbing ремени M01250Внатре

Круг Keltic Крстот Јазол Maltese Сложена Појас Тока За Појас Ширина 4 CMБесплатен превозот во светот!

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

Тип на производ : Топла продажба срцето 5pc сјајна rhinestones тока кристално јасно тока метал покани за свадба

1 КОМПЈУТЕР МОДА НОВ Прилагодлив Кајак Безбедност Род Поводник Риболов Прачка Гребло Поводник Опстанок

Материјал : Месинг Големина : K3101 : внатрешна ширина 7mm, вкупната висина од околу 23.5 mm K3102 : внатрешна ширин

Опис : 50pcs / многу 25 / 30 / 38mm 1 / 1.25 / 1.5 инчен црна ПОМ прилагодливи токи пластични скала тока багаж ранец staps б

Тејлор Банда Појас Тока

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

реИме : Висок Квалитет на Половината Рака Тока Моден Дизајн Метал Тока Главата За Појас Легура Автоматс

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle такса, доведе слободни, да ги исполнуваа

8cm кристал синџир за полнач / тока 7 ред камења бесплатен превозот 1.материјал : алуминиум и кристал 2...

Трговија на големо 100pcs 38mm од 1,5 инчен ранец токи пластични прилагодливи тока црна D прстен webbing ремени 20160

Спецификација (приближно) : Материјал : Метал Големина : Прибл Вкупно Затворени 2.5 см ширина 2.7 см должина

спецификација : Големина : 7*5 CM Материјал : Чист бакар Количина : 1pcs пакетот вклучува : 1 buc Појас тока

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Меки и удобни Одлично за Бикини, венчаница итн Специ

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

20pcs AK250125мм црна пластика токи Двојна прилагодливи & security тока ранец webbing рака бесплатен превозотМатериј

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

Материјал : ЖелезоГолемина на : Appro : 35x18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина

50pcs / 1lot Пластични ДПрстен Токи За Куки Ранец Ремени Webbing Прстен 37mm 2017071201

започнете22mm 9 / 10" Сребро Злато Пливање кристал кристал Бикини конектори бикини buckes Бикини конкуренција

БЕСПЛАТНИ NICKLE И СЛОБОДНИ ДОВЕДЕБесплатен превозот со врвен квалитет Чанта Пресврт се Претвори Правоаг

Детали За Производот​Ве молиме прочитајте го пред да го купатНашите Услуги1 Ние сме една фабрика дирек

Please wait...