0
clear
  • 2 парчиња За Huawei Чест Забелешка 8 Note8 екран осетлив на допир EDI-AL10 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена
  • -20%
  • -20%
2 парчиња За Huawei Чест Забелешка 8 Note8 екран осетлив на допир EDI-AL10 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена

2 парчиња За Huawei Чест Забелешка 8 Note8 екран осетлив на допир EDI-AL10 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел

DEN 665.76
DEN 633.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.
Напомена : 1. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.2 парчиња За Huawei Чест Забелешка 8 Note8 екран осетлив на допир EDI-AL10 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена 1. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето.

Кон својствата

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Huawei Чест Забелешка 8 EDI-AL10
Екранот:
≥5
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Huawei Чест Забелешка 8 EDI-AL10
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Екран на допир панел Стакло
Број На Модел На:
За Huawei Чест Забелешка 8 EDI-AL10
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Huawei Чест Забелешка 8 EDI-AL10

Производи во категоријата

10 PCS За Huawei Искачи P6 Надворешниот Пред Стаклена Леќа Делови Гаранција Надворешен екран на Допир Панел (Н

За Xiaomi MI 5 X MI5 X Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир Се

10 PCS Пред Стакло За Hua Wei Чест 6 Плус Стакло Екран на Мобилен Телефон Предниот Панел Стакло Делови (Не Digitizer

YRFF Touch Glass Фронт За Oukitel U16 Max Екран на Допир Digitizer Панел Стакло Замена Алатки Бесплатно Protecotr Филм Со Лепил

За Xiaomi Redmi 3 S 3 S Redmi 3 Про Екран на Допир + tools Digitizer сензор екран осетлив на допир digitizer сензор предниот пане

San Erqi 3.2 Инчен X622 Црна Сензор Замена На Делови За Philips Xenium X622 Екран На Допир Digitizer Панел Со НалепницаДетали

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе

San Erqi Екран На Допир За Леново S60 S60Т Екран На Допир Панел Digitizer Сензор Пред СтаклоДетали 1 Висок Квалитет

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

За Philips Xenium W8510 Екран На Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор Замена Црна Боја Бесплатен Превозот +Ал

> Најдобрите складирање температура е 20°C5°CИспорака : 1.> Не влијаат на батеријата Ние ќе се одговорни за

Please wait...