0
clear
  • HDCRAFTER Гроздобер Оптички Дрво Очила Рамка со Јасно Леќа Мажи Жени Половина Дрвени Читање Очила Рамка oculos де grau
  • -20%
  • -20%
HDCRAFTER Гроздобер Оптички Дрво Очила Рамка со Јасно Леќа Мажи Жени Половина Дрвени Читање Очила Рамка oculos де grau

HDCRAFTER Гроздобер Оптички Дрво Очила Рамка со Јасно Леќа Мажи Жени Половина Дрвени Читање Очила Рамка oculos де grau

DEN 1920.00
DEN 998.00

Достапност
Производот е достапен


Повеќе топла производот :
Овој објект е наочари рамка,достапна на промените во миопија леќа.
Тоа е совршена декорација, стилски и уникатен за двете маж и жена.
Бренд Име : HDCRAFTER Eyewear Тип : Дрвени Очила Рамка Леќи : Јасно Леќи Рамка ширина : 143mm.
Мост со ширина : 20mm .
Нога должина : 141mm Леќа Висина : 44mm
Пакет Се Вклучени :
1*Дрво Очила
1*Бамбус Случај
1* Бренд Картичка
1*Платно
Оди до продавница дома :

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
LHB027 Дрво Очила Рамка
Бренд Име:
HDCRAFTER

Производи во категоријата

Око замор, сува очите и главоболки кои се симптомите на трошат премногу време пред дигитален екран...

Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да из

Deding Стилски Бренд Мажите Наочари Рамка,Унисекс Eyewear,TR90 Рамка Нераскинливо Пресврт Силикони Храмот Спор

Chashma Бренд Спорт Стил Мажите Eyeglass Алуминиум Магнезиум Рамка TR90 Храмот Мода Целосна Rimmed Очила за Мажи Шир

оваа цена е само рамка.ако сакате пар заврши очила,ве молиме цел рамка и заедно Рецепт Опсег : Сфера : / +0.0

Ји Џијанг Nan Бренд Половина Рамка Мода Женски Очила Полу Rimmed Убава Розова Eyeglass Рамки со Rhinestones Жени​

Внимание : Ова е оптички рамка само, ако сакате да го нарачате заврши рецепт очила, ве молиме кликнете на

ПРЕДМЕТ : ВКЛУЧУВААТ ТИТАНИУМ РАМКА + РЕЦЕПТ ЛЕЌИЛЕЌИ НА КАМЕРАТА : 1.61 ИЛИ 1.67 Г8 СУПЕР ЦВРСТИНА ОПТИЧКА ЛЕ

На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас.Ако ви треба побрзо испорака, ние може да се испрат

Бои за избор : Нормално, ние ќе брод од мешана боја за клиентите.Понекогаш боја некои можеби не се достап

Пакување Кутија : моден rimless наочари рамки со неколку бои опции, добредојде за вашите нарачки...

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве м

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел ед

Може да се купи рамка и леќи И да се обезбеди вашиот рецепт, Ние ќе се инсталира на рецепт од перспектива

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел ед

Ultra light TR90 рамка со сина светлина, вистински син филм ефикасно заштитен од екранот на компјутерот емитув

Ве молиме да го замени леќи пред употреба, бидејќи букви на еден од леќи не може да се отстрани.

1 Супер Светло TR90 Материјал TR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел ед

Овој тип е myopia очила, леќи енергија од 1.00 да 6.00ние, исто така може да се направи кориснички една визија оч

Please wait...