0
clear
  • parnis Класичен гроздобер види раце Прозрачна одговара 6497 6498 seagull 3600 3620 рака правец на движење
  • -20%
  • -20%
parnis Класичен гроздобер види раце Прозрачна одговара 6497 6498 seagull 3600 3620 рака правец на движење

parnis Класичен гроздобер види раце Прозрачна одговара 6497 6498 seagull 3600 3620 рака правец на движење

DEN 576.00
DEN 501.00

Достапност
Производот е достапен

Опис :
Движење : погоден за ETA 6497 / 6498 или Море gull ST3600 3620 серија.
Боја : Сребро работ Зелена боја на час & минута раце
Големина : 14mm x9mm x 4.5 мм ( Сите мерка од центарот на дупка до крајот )
Вклучува : Раце
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Кон својствата

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Материјал:
n
Бренд Име:
Parnis
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Должина:
0.14cm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Висина:
0.14cm
Број На Модел На:
j
Функција:
k
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0.14cm

Производи во категоријата

Професионални Види Назад Случај Настроената Reomoval Алатки во Собата, 19.3 mm~44.7 mm 15 Видови Умира Случај Настр

ZLIMSN Види Поправка Алатка за Полнење&Set Случај Торба Настроената Линк Пролет Барови Смена Шрафцигер Брзо

Kinding Забелешка : 1 Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0018 : 30 Од понеделник Д

Дијаметар : 29.1 mm / 27.9 mm / 17.9 mmСтанот sapphire кристал со заптивка за да се види поправкаПакетот вклучува : 1pcs ге

Професионални Водоотпорен Види Случај Настроената,е 36,5 mm Види Задниот Поклопец Отворање на Алатки Со р

Опис : Движење : погоден за ETA 6497 / 6498 или Море gull ST3600 3620 серија.Боја : Сребро работ Зелена боја на час & мин

HighEnd Види Рамнотежа Носителот Алатка,Лесна Holdiing Види Рамнотежа Делови за поправка WatchmakersОваа неверојат

Види Бенд Рака го Регулира Алатки,Ротирачки Тип Watchband Линк за Pin remover Средство со 3 резервни ИгличкиОпис :

90 парчиња на оценување нерѓосувачки челик игли за rlx нараквици / ремени , 18 различни големини и 5 од секој

Assort Полна големина од Нерѓосувачки Челик се Види рака pin сет,10мм~28mm 1.3 мм дијаметар завртка тип Watchband повр

3piece / поставува види рамки делови за invita видикако што се : S ubaqua Noma III 5515 11833 5403 15801 14501 број 5404Не се најде она

2x РАМЕН 1.2 mm 33~37.5 mm РАМЕН ВИДИ SAPPHIRE КРИСТАЛНО СТАКЛОДебелина : 1.2 mm​Големина од 33 / 33.5 / 34 / 34.5 / 35 / 35.5 / 36 / 36.5 /

Правоаголникот Прилагодливи Часовници Назад Случај Покрие Настроената Смена Клуч Поправка Алатка За П

Промет на големо со 2pcs / многу 21mm / 21.5 mm 1.5 mm дебелина види Стакло Види Кристал Квалитетот Види Стакло со З

Движењето На Имателите / Watch Поправка Алатка За Поставување На Рацете & Проверка На ХронографПакетот вкл

Види заптивка 0 прстени гума печат подлошки за рачни часовници 87 различни големини, 5pcs за секоја големин

Големина Информации : (D×S×M×L)0.8 X0.5 X1.0 X1.0 / 0.8 X0.5 X1.0 X2.0 / 0.9 X0.5 X1.2 X1.0 / 0.9 X0.5 X1.2 X2.0 1.15 X0.6 X1.4 X1.5 / 1.15 X0.6 X1.4 X2.5 / 1.25 X0

12 месеци Производителот.Ние не падне Превозот во нашата продавница.Ако не сте задоволни кога ќе го доби

Нерѓосувачки Челик Хронограф Тласкач x14 парчињаСе Вози Тип13 Големини2 парчиња за секој големина, 26pcs во

3pcs / set Нула Четка за Полнење Влакна од Стакло / Месинг / Челик 3 типови на четка се држи Четка пенкало Watch

Please wait...